رحیمی پرسپولیسی نیست بهتر است به سپاهان برگردد

رحیمی پرسپولیسی نیست بهتر است به سپاهان برگردد

فارس/ پیشکسوت پرسپولیس گفت: علیرضا رحیمی پرسپولیسی نیست. او بهتر است به سپاهان و اصفهان برگردد.
بهروز سلطانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من به دایی ارادت دارم اما نتایجی که او به دست آورد به هیچ عنوان در شان پرسپولیس و پییشکسوتان این باشگاه و جامعه ورزش نبود. هیچ سالی پرسپولیس اینقدر بد نتیجه نگرفته است. اکنون هم دایی را قبول دارم ولی او باید کنار برود تا مربیان دیگر با طرز تفکر دیگر بیایند و بتوانند پرسپولیس را نجات دهند.
وی در مورد اینکه تغییرات می‌تواند به پرسپولیس کمک کند، گفت: بله صد در صد می‌تواند. نمی‌خواهم علی دایی را زیر سؤال ببرم اما درخشان هم مربی خوبی است. این تغییرات به سود خود دایی هم هست. در دنیا مربیانی که نتیجه نمی‌گیرند تغییر می‌کنند امیدوارم که درخشان هم موفق شود.
وی در مورد اینکه رحیمی گفته از نظر او دایی همچنان سرمربی پرسپولیس است، گفت: رحیمی جزئی از باشگاه پرسپولیس نیست او سپاهانی است. پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس افرادی چون پروین، کاشانی و کلانی‌ و .. هستند. رحیمی فقط 5-6 ماه است که به پرسپولیس آمده و بهتر است که به سپاهان و ذوب‌آهن و شهر اصفهان برگردد. با حضور بزرگانی که پرسپولیس دارد جایی برای رحیمی نیست.
وی در مورد اینکه چه کسی مدیرعامل خواهد شد،‌ گفت: شنیده‌ام بهروز منتقمی جای رحیمی خواهد نشسته است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رحیمی پرسپولیسی نیست بهتر است به سپاهان برگردد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X