سخنگوی کانون پخش‌کنندگان: سرگروه ششم سینمای ایران مخالفانی دارد

 سخنگوی کانون پخش‌کنندگان: سرگروه ششم سینمای ایران مخالفانی دارد

ایسنا/ داریوش باباییان در این باره توضیح داد: پس از اینکه طرح راه‌اندازی سرگروه ششم سینمای ایران به طور جدی مورد بررسی قرار گرفت، اعتراض‌هایی نسبت به کمبود سالن سینما و اینکه ممکن است به بعضی از فیلم‌های سینما نرسد، مطرح شد.
وی ادامه داد: در این زمینه انجمن سینماداران و سازمان سینمایی پیشنهادهایی را مطرح کردند و در نهایت خروجی جلسات کانون پخش‌کنندگان به اینجا رسید که آقای مرتضی شایسته به عنوان نماینده کانون درباره راه‌اندازی گروه ششم مذاکره کنند.
سخنگوی کانون پخش‌کنندگان همچنین درباره پیشنهادهای موجود در این باره گفت: آنچه در کانون پخش‌کنندگان بررسی شد این بود که اگر نهایتا راه‌اندازی سرگروهی ششم به هیچ وجه میسر نشد، از نیمه دوم امسال ظرفیت سینماهای آزاد توسط کانون پخش‌کنندگان به صورت جدی پیگیری شود و مورد استفاده قرار گیرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « سخنگوی کانون پخش‌کنندگان: سرگروه ششم سینمای ایران مخالفانی دارد » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X