قرائت گزارش تفحص از دانشگاه آزاد در صحن مجلس در مهرماه/ ارسال به قوه‌قضائیه پس از قرائت

قرائت گزارش تفحص از دانشگاه آزاد در صحن مجلس در مهرماه/ ارسال به قوه‌قضائیه پس از قرائت

تسنیم/ سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص‌ از دانشگاه آزاد با اشاره به قرائت گزارش تفحص از دانشگاه آزاد در صحن مجلس پس از تعطیلات مجلس گفت، این گزارش پس از قرائت در صحن به قوه‌قضائیه ارسال می‌شود.

رضا صابری سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص‌کننده از دانشگاه آزاد در خصوص زمان قرائت گزارش تفحص از دانشگاه آزاد در صحن مجلس، گفت: این موضوع بستگی به دستور کار مجلس و به نوبت‌دهی هیئت‌رئیسه به گزارش‌های واصله دارد.

وی خاطرنشان کرد: احتمالا گزارش تفحص از دانشگاه آزاد بعد از تعطیلات مجلس و در مهرماه در صحن مجلس قرائت می‌شود.

سخنگوی هیئت تحقیق و تفحص‌کننده از دانشگاه آزاد با بیان اینکه طبق آئین‌نامه سخنگوی کمیسیون گزارش تفحص را در صحن مجلس قرائت خواهد کرد، افزود: با توجه به اینکه این گزارش به تصویب کمیسیون رسیده، جزو مصوبات محسوب می‌شود، لذا سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات گزارش تفحص را قرائت می‌کند.

صابری تصریح کرد: گزارش در صحن مجلس صرفا قرائت می‌شود و نیازی به رای‌گیری ندارد و پس از قرائت برای پیگیری به قوه‌قضائیه ارسال می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، قرائت گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد 2 اردیبهشت‌ماه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به اتمام رسید، اما به دلیل فشارها و لابی‌ها رای‌گیری درباره این گزارش 26 مردادماه انجام شد و با 12 رأی موافق، 9 رأی مخالف و یک رأی ممتنع به تصویب رسید.

صابری پیش از رای‌گیری این گزارش به تسنیم گفته بود: تحرکات "مشکوکی" از جانب"جاسبی" برای تأثیر بر پرونده شاهد هستیم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قرائت گزارش تفحص از دانشگاه آزاد در صحن مجلس در مهرماه/ ارسال به قوه‌قضائیه پس از قرائت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X