عضوکمیسیون آموزش: تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به زودی در مجلس قرائت می‌شود

عضوکمیسیون آموزش: تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به زودی در مجلس قرائت می‌شود

تسنیم / عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی به جاهای خوبی رسیده است و به زودی در صحن مجلس قرائت می شود.

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهارکرد: کار تفحص از دانشگاه آزاد در کمیسیون به اتمام رسیده و گزارش به هیئت رئیسه مجلس ارسال شده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: در صورت تشخیص هیئت رئیسه نتیجه و متن نهایی تحقیق و تفحص در صحن مجلس قرائت می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: امید می رود نتیجه آن به نفع جامعه دانشگاهی کشور باشد.

جعفری با اشاره به روی کار آمدن سرپرست وزارت علوم گفت:انتظار می ورد وزیر جدید به حوزه کاری خود اشراف و تسلط کافی داشته باشد و برنامه ها و اهداف خود را بر اساس رسالت دانشگاه ها یعنی تامین فضای‌مناسب برای آموزش و تحقیق تطبیق کند.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: فضای دانشگاه ها نباید به باشگاه سیاسی تبدیل شود و دانشجویان در دانشگاه باید انسانی متخلق به اخلاق الهی تربیت کند.

جعفری در باره گلایه ها از به کارگماری فرزندان هاشمی رفسنجانی در پست ها کلیدی دانشگاه آزاد گفت: این اقدام سبب ایجاد شائبه در افکار عمومی در انحصاری شدن دانشگاه آزاد برای یک خاندان شده است.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی افزود: جا برای فرندان آقای هاشمی کم نیست و می شد در سمت های دیگری به کار گمارده شوند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضوکمیسیون آموزش: تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به زودی در مجلس قرائت می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X