رسانه‌های متقاضی شرکت در نمایشگاه مطبوعات ۳ روز دیگر فرصت ثبت‌نام دارند

رسانه‌های متقاضی شرکت در نمایشگاه مطبوعات ۳ روز دیگر فرصت ثبت‌نام دارند

تسنیم/ بعد از گذشت ۱۰ روز از ثبت‌نام رسانه‌ها در سامانه الکترونیکی perssexpo.ir، بالغ بر ۳۶۰ نشریه، خبرگزاری، پایگاه اطلاع رسانی و موسسه مطبوعاتی برای حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها ثبت نام کردند.

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی، 42 روزنامه، 28 دوهفته نامه، 32هفته نامه، 75ماهنامه، 13 دوماهنامه، 31فصلنامه، 23خبرگزاری، 66 پایگاه خبری، 24 موسسه مطبوعاتی و 28 متقاضی در بخش «صنایع، خدمات و تجهیزات مرتبط با مطبوعات» ثبت‌نام اولیه را انجام دادند.

تمامی رسانه‌های مکتوب و مجازی دارای مجوز و متقاضیان حضور در نمایشگاه مطبوعات تنها تا شنبه فرصت دارند در سامانه perssexpo.ir ثبت‌نام کنند؛ پس از بررسی‌های اولیه، ثبت‌نام قطعی از پانزدهم تا پایان مهر خواهد بود.

امسال و برای نخستین بار، کلیه مراحل پیش ثبت‌نام، ثبت‌نام قطعی، انتخاب محل غرفه، پرداخت وجه، دریافت اطلاعات غرفه داران برای صدور کارت، اعلام سیاست‌ها و ضوابط و اطلاع رسانی رویدادها و برنامه‌های جنبی نمایشگاه؛ صرفا از طریق سایت نمایشگاه مطبوعات انجام می‌پذیرد و در مرحله ثبت نام قطعی، متقاضیان متراژ و محل غرفه را از طریق سایت نمایشگاه روی نقشه مشخص و بصورت برخط، هزینه واگذاری را پرداخت خواهند نمود.

در بیستمین نمایشگاه مطبوعات حداقل متراژ 12 متر بوده و با همین ضریب افزایش می یابد و برای متراژهای مازاد بر 24 متر برای رسانه های بخش خصوصی 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

امسال متقاضیان شرکت در نمایشگاه مطبوعات به چهار دسته اصلی تقسیم شده اند:

الف) مطبوعات (روزنامه، هفته نامه، دو هفته نامه، ماهنامه، دوماهنامه و فصلنامه)

ب) خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و اطلاع رسانی.

ج) مؤسسات مطبوعاتی، انجمن ها و تشکل های صنفی، روابط عمومی دستگاه ها.

د) صنایع، خدمات و تجهیزات مرتبط مطبوعاتی (چاپ، کاغذ، توزیع، فناوری شبکه و اطلاعات، مؤسسات بازرگانی و دست اندرکار در زمینه آگهی‌های رسانه‌ای و ...)

همچنین با هدف ارتقاء سطح کیفی بیستمین نمایشگاه مطبوعات و بهره مندی از تمامی ظرفیت های موجود در فضای خبری و اطلاع رسانی کشور و در پی درخواست و پیگیری نهادها و دستگاه های دولتی، امکان حضور روابط عمومی این مجموعه ها در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، فراهم شده تا بتوانند با ارائه نشریات، تولیدات رسانه ای، برگزاری نشست های خبری با حضور مدیران ارشد دستگاه مربوطه در محل غرفه و همچنین تقویت ارتباط با سایر رسانه ها ضمن آشنایی بیشتر و بی واسطه با دست اندرکاران مطبوعات و خبرگزاری ها، به روند اطلاع رسانی فعالیت های خویش کمک کنند و در فضایی تخصصی و حرفه ای با فعالان عرصه رسانه به صورت چهره به چهره دیدار و تعامل داشته باشند.

روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی شماره تلفن های 9-88723227 مربوط به دبیرخانه نمایشگاه را برای پاسخگویی سئوالات احتمالی متقاضیان شرکت در نمایشگاه اعلام کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رسانه‌های متقاضی شرکت در نمایشگاه مطبوعات ۳ روز دیگر فرصت ثبت‌نام دارند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X