مسئولیت حضور "مگس‌سفید" در سطح شهر تهران با وزارت جهاد کشاورزی است

مسئولیت حضور "مگس‌سفید" در سطح شهر تهران با وزارت جهاد کشاورزی است

تسنیم/ مسئول بخش حشرات دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: در زمینه وجود و افزایش "مگس سفید" در سطح شهر تهران وزارت جهاد‌کشاورزی باید پاسخگو باشد.

علیرضا نادری در خصوص افزایش "مگس سفید" در سطح شهر تهران اظهار داشت: حشره‌ای با اصطلاح "مگس سفید" برای شهروندان بیماری به دنبال ندارد و مشکلاتی ایجاد نمی‌کند.

وی با بیان اینکه "مگس سفید" از شیره گیاهان تغذیه می‌کند و باعث نیش به افراد نیز نمی‌شود، افزود: سازمان حفاظت از محیط‌زیست در این زمینه دخیل است ولی متولی اصلی و پیگیری این امر برعهده وزارت جهاد کشاورزی است درحقیقت سازمان بررسی آفت اوین که زیر نظر این وزارت است باید موضوع آفت و قرنطینه را باید انجام دهد.

مسئول بخش حشرات دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست کشور با بیان این‌که مسئولیت حضور "مگس‌سفید" در سطح شهر تهران با وزارت جهاد کشاورزی است، گفت: سازمان حفاظت محیط زیست تنها مجوز می‌دهد و موضوع آفت بر عهده سازمان فوق است. همچنینی باید بگویم برخی از گیاهان را بدون دریافت مجوز از سازمان محیط زیست در پارک‌ها کاشته می‌شود.

نادری با بیان این‌که هنوز خود حضور این حشرات را در سطح شهر مشاهده نکردم، اظهار داشت: هنوز هیچ نامه مکتوبی از سازمان محیط‌زیست برای بنده در زمینه پیگیری موضوع چنین حشراتی ارسال نشده است و تا زمانی که درخواست و نامه ارائه نشود بنده نمی‌توانم به طور شخصی این امر را پیگیر باشم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسئولیت حضور "مگس‌سفید" در سطح شهر تهران با وزارت جهاد کشاورزی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X