نینجاها 333 میلیونی شدند؛«سیاره میمون ها» در مرز 700 میلیون دلار

 نینجاها 333 میلیونی شدند؛«سیاره میمون ها» در مرز 700 میلیون دلار

بانی فیلم/ فقط آمریکای شمالی نبود که این هفته توسط فیلم پرماجرا و قدری رمانتیک «دونده مارپیچ» تسخیر شد بلکه این فیلم که به طور همزمان در 50 کشور دیگر دنیا اکران شده است، در اروپا، آمریکای جنوبی و شرق آسیا هم مجموعاً 6/37 میلیون دلار فروخت تا بعد از دو هفته اکران در این مناطق 49 میلیون دلار سود به بار آورده باشد.
با احتساب آن چه در آمریکا و کانادا برای «The Maze Runner» روی داده، این فیلم تا این لحظه 5/81 میلیون دلار فروش داشته و بنظر می رسد که دو برابر این هم در انتظارش باشد زیرا هم فیلمی خوش ساخت و مهیج است و هم قصه ای قابل تعقیب و قادر به برقراری ارتباط با بینندگان دارد. از این رقم 8/1 میلیون دلار آن در سالن هایی بدست آمد که این فیلم به سیستم پیشرفته تر و دیدنی تر ایمکس به نمایش در آمد. این در حالی است که The Maze Runner از اواخر این هفته در 14 کشور دیگر هم به روی پرده خواهد رفت.
«لوسی» همچنان می تازد
از سوی دیگر «لوسی» اکشن جدید لوک بسون فرانسوی نیز این هفته 13 میلیون دلار در کشورهایی بجز آمریکای شمالی فروخت تا مجموع فروش اش را در سایر قاره ها به رقم 253 میلیون دلار برساند. این فیلم که اسکارلت یوهان سون نقش اول آن را ایفا می کند با احتساب آمریکا و کانادا مجموعاً 377 میلیون دلار سود به بار آورده است.
میمون های سودساز
«طلوع سیاره میمون ها» ادامه ای بر 3 قسمت قبلی این مجموعه که حالا عمری 45 ساله یافته است. از این هفته در ژاپن هم به نمایش در آمد تا عملاً در همه جاهای عمده دنیا پخش شده باشد. این فیلم در این کشور شرق آسیایی 7/3 میلیون دلار در 712 سالن کسب کرد و مجموعاً در اروپا، آسیا و آمریکای لاتین 1/8 میلیون دلار فروخت تا از زمان شروع اکرانش در کشورهایی بجز آمریکا و کانادا مجموعاً 476 میلیون دلار سودسازی کرده باشد و با احتساب دو کشور فوق 681 میلیون دلاری شود و به مرز 700 میلیون نزدیک گردد. از همه بهتر وضع این فیلم در چین است. جایی که این هفته 1/3 میلیون دلار فروخت تا مجموع سودسازی اش در این کشور بسیار پرنفوس آسیایی به رقم خیره کننده 103 میلیون دلار برسد.
لاک پشت های بی مهار
نسخه جدید لاک پشت های نینجایی که با نام معمولی و آشنای Teenage Mutant Ninja Turtles همراه و عرضه شده است، این هفته دور از آمریکای شمالی 3/7 میلیون دلار کاسبی اضافی کرد تا به این ترتیب در سایر کشورها تا این لحظه 149 میلیون دلار فروخته باشد. این فیلم در ایتالیا نیز شروع خوبی داشت و 3/1 میلیون دلار در این کشور کاسبی کرد و فقط فیلم «خطا در ستاره های ما» در آن جا قدری بیشتر فروخت. نسخه جدید «نینجاها» که اولین ورسیون های آن بیش از 30 سال پیش در شرق آسیا سر بر آوردند، تاکنون در سطح جهان 333 میلیون دلار سود به بار آورده و این در حالی است که هنوز پخش آن در کشورهایی چون چین و ژاپن که آن را قطعاً بسیار تحویل خواهند گرفت و همچنین آلمان و اسپانیا شروع نشده است.
هرکول هم حریف می طلبد
باید از «هرکول» هم یاد کنیم که پس از سالها غیبت به پرده های نقره ای بازگشته و با نقش آفرینی دوواین جانسون سیاهپوست در این نقش سودسازی زیادی داشته است. این فیلم در هفته سپری شده در 36 کشور و بازار مختلف 2/5 میلیون دلار فروخت تا از لحظه شروع پخش اش در کشورهایی بجز آمریکا و کانادا 146 میلیون دلار درآمد کسب کرده باشد. افزودن میزان فروش آن در کشورهای فوق، مجموع فروش فیلم حماسی «هرکول» را به رقم 218 میلیون دلار خواهد رساند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « نینجاها 333 میلیونی شدند؛«سیاره میمون ها» در مرز 700 میلیون دلار» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X