معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا:سربازان برای بخشش اضافه خدمت خود به یگان خدمتی‌شان مراجعه کنند

معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا:سربازان برای بخشش اضافه خدمت خود به یگان خدمتی‌شان مراجعه کنند

تسنیم/ معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: سربازان برای بخشش اضافه خدمت خود به یگان خدمتی‌شان مراجعه کنند

سرهنگ رحمان علیدوست اظهار داشت: بخشش اضافه خدمت سربازان وظیفه حین خدمت بر اساس (تبصره یک ماده 58)، در اختیارفرمانده‌هان یگان‌های خدمتی آنان است و در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی بر عهده سازمان وظیفه عمومی ناجا و یا مراکز وظیفه عمومی استان‌ها نیست.
وی خاطرنشان کرد: کلیه سربازان حین خدمت که دارای اضافه خدمت سنواتی هستند، در صورت داشتن یکی از ضوابط مربوط به (تبصره یک ماده 58) قانون خدمت وظیفه عمومی، می‌توانند با مراجعه به نیروی انسانی یگان خدمتی خود نسبت به درخواست و پیگیری بخشش اضافه خدمتشان اقدام کرده و یگان‌های خدمتی آنان نیز باید به درخواست آنان رسیدگی کنند.

علیدوست در تشریح «تبصره یک ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی» اظهار داشت: برابر ضوابط ابلاغی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان غایبی که به خدمت اعزام می‌شوند در صورتی که حین خدمت، حسن اخلاق و رفتار و جدیت در انجام وظایف خود نشان دهند یا در عملیات جنگی ابراز شجاعت و فداکاری کنند به نحوی که مورد تأیید فرماندهان وروسای ذیربط باشد، با تأیید مقامات سرلشگری و هم‌طراز در سازمان مربوط، تمام اضافه خدمت یا بخشی از آن بخشیده خواهد شد.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهار داشت: ضوابط اجرایی بخشش اضافه خدمت فوق، توسط ستادکل نیروهای مسلح به کلیه رده‌های نیروهای مسلح ابلاغ شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا:سربازان برای بخشش اضافه خدمت خود به یگان خدمتی‌شان مراجعه کنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X