مشكلات ۶۶ واحد حاضر در شهرك هاي صنعتي فارس رفع شد

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علي افشاني شامگاه يكشنبه در كارگروه رفع موانع توليد در فارس، گفت: مصوبات كارگروه رفع موانع توليد در فارس مشكلات حدود ۱۴۰ واحد صنعتي را رفع كرده كه از اين تعداد ۶۶ واحد در شهرك هاي صنعتي استان هستند.

وي ادامه داد: براي رسيدن به موفقيت در سطح استان فارس بايد اختيارات مديران استاني افزايش داشته باشد زيرا مديران حاضر در استان به طور كاملا ملموس مشكلات را لمس مي كنند و مي توانند اگر اختيارات داشته باشند اقدام به رفع آنها كنند.

استاندار فارس تاكيد كرد: وزارتخانه ها و مديران ارشد كشور بايد اختيارات مديران استاني خود را افزايش دهند تا بتوانيم مشكلات بيشتري را بررسي و براي آنها راه چاره پيدا كنيم.

افشاني افزود: رونق اشتغال و توليد زماني ممكن مي شود كه مديران استاني فضاي بيشتري براي تصميم گيري و كار داشته باشند.

وي با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه استان فارس نيز گفت: امروز رسانه ها مي توانند فضايي سرشار از اميد را در فارس فراهم كنند كه در چنين فضايي به راحتي مي توانيم شاهد جذب سرمايه گذاران در استان فارس باشيم.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشكلات ۶۶ واحد حاضر در شهرك هاي صنعتي فارس رفع شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات