مشكلات ۶۶ واحد حاضر در شهرك هاي صنعتي فارس رفع شد

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علي افشاني شامگاه يكشنبه در كارگروه رفع موانع توليد در فارس، گفت: مصوبات كارگروه رفع موانع توليد در فارس مشكلات حدود ۱۴۰ واحد صنعتي را رفع كرده كه از اين تعداد ۶۶ واحد در شهرك هاي صنعتي استان هستند.

وي ادامه داد: براي رسيدن به موفقيت در سطح استان فارس بايد اختيارات مديران استاني افزايش داشته باشد زيرا مديران حاضر در استان به طور كاملا ملموس مشكلات را لمس مي كنند و مي توانند اگر اختيارات داشته باشند اقدام به رفع آنها كنند.

استاندار فارس تاكيد كرد: وزارتخانه ها و مديران ارشد كشور بايد اختيارات مديران استاني خود را افزايش دهند تا بتوانيم مشكلات بيشتري را بررسي و براي آنها راه چاره پيدا كنيم.

افشاني افزود: رونق اشتغال و توليد زماني ممكن مي شود كه مديران استاني فضاي بيشتري براي تصميم گيري و كار داشته باشند.

وي با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه استان فارس نيز گفت: امروز رسانه ها مي توانند فضايي سرشار از اميد را در فارس فراهم كنند كه در چنين فضايي به راحتي مي توانيم شاهد جذب سرمايه گذاران در استان فارس باشيم.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشكلات ۶۶ واحد حاضر در شهرك هاي صنعتي فارس رفع شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X