دیگر باشگاهی به نام ابومسلم وجود ندارد

دیگر باشگاهی به نام ابومسلم وجود ندارد

ایسنا/ مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: براساس اعلام وزارت ورزش و جوانان دیگر باشگاهی به نام ابومسلم نداریم.
کوروش صبوریان، با اشاره به حفظ تیمی با نام ابومسلم به عنوان یک خواسته عمومی استان عنوان کرد: از زمان آغاز مدیریت در اداره کل ورزش و جوانان، پیگیری‌ها در خصوص حل پرونده حقوقی ابومسلم انجام شد و پرونده‌های این تیم را به کارشناسان حقوقی وزارت ارائه دادیم تا بررسی‌های مورد نیاز را انجام دهند.مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: همچنین در سفری چند روزه کارشناسان حقوقی وزارت به مشهد نیز آمده تا اطلاعات خود را در این خصوص تکمیل کنند و تصمیم نهایی گرفته شود که در این میان متوجه شدیم براساس کمیسیون ماده 5، پروانه فعالیت ابومسلم در سال 82 منقضی شده و از آن زمان تمدیدی صورت نگرفته که از نظر وزارت این موضوع تخلف محسوب می‌شود.وی افزود: با توجه به این که به دلیل مشکلات مالکیتی کسی نبوده است که پروانه را فعال کند، مجوز فعالیت این تیم به پایان رسیده و دیگر وجاهت قانونی ندارد و این موضوعی بود که ما اواخر تیرماه متوجه آن شدیم.
صبوریان تصریح کرد: البته این مشکل در تمام سطح کشور و باشگاه‌های مختلف وجود دارد و بسیاری از تیم‌ها پروانه فعالیت ندارند یا تمدید نشده است ولی متاسفانه در بحث فوتبال کسی بر این موضوع نظارت نکرده و چنین مشکلاتی به وجود آمده است. براساس اعلام وزارت ورزش و جوانان دیگر باشگاهی به نام ابومسلم نداریم.
بدهی ابومسلم قدیم را چه کسی می‌دهد؟
وی افزود: البته بحث بدهکاران و مدعیان مالکیت این تیم در دادگستری در حال پیگیری است ولی مشکل اینجاست که چه کسی می‌خواهد این بدهی را پرداخت کند.مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در ادامه گفت: به همین دلیل با رایزنی‌های امیررضا خادم و درخواستی که با فدراسیون فوتبال در خصوص واگذاری امتیاز یک تیم دسته دو داشتیم، تصمیم گرفتیم تا این تیم را جایگزین تیم ابومسلم کنیم.صبوریان عنوان کرد: موسسه‌ای به نام طلوع نسل ابومسلم شرقی در تیرماه شکل گرفت و با پیگیری مدیرعامل آن اسپانسری نیز ورود پیدا کرد و از این موضوع استقبال خوبی به عمل آمد و به همین دلیل اسم تیم‌ (ابومسلم) بر روی تیم گذاشته شد که البته شاید در آینده بخواهند آن را تغییر دهند.وی با بیان اینکه در حال حاضر این تیم مدیرعامل ندارد و بیگلری به طور موقت تا مشخص شدن اعضای هیات مدیره، این مسئولیت را بر عهده گرفته ادامه داد: سرمربی و کادر تیم مشخص شده و این تیم در حال آماده شدن برای حضور در لیگ دسته دو است.
اجازه نمی‌دهیم اتفاقاتی که برای ابومسلم پیش آمد، تکرار شود
صبوریان تصریح کرد: به دلیل وجود نظارت بیشتر و کاهش وجود مشکلات احتمالی در آینده، خواستار این موضوع شدیم که مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز عضوی از هیات مدیره باشگاه باشد تا ما نیز در جریان تصمیمات این تیم باشیم و اجازه ندهیم اتفاقاتی که گریبانگیر ابومسلم گذشته شد برای این تیم بیفتد. حتی پیشنهاد دادیم رئیس هیات فوتبال نیز در هیات مدیره این باشگاه قرار بگیرد.مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در ادامه اظهار کرد: امیدواریم با ورود این تیم در مسابقات لیگ، مردم در خصوص تیم ابومسلم به آرامش برسند و این تیم بتواند به دور از حواشی فعالیت خود را انجام دهد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دیگر باشگاهی به نام ابومسلم وجود ندارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X