گوناگون/ قهوه جوشی که شما را از خواب بیدار می کند

گوناگون/ قهوه جوشی که شما را از خواب بیدار می کند

صد خبر/ تنظیم ساعت از کارهای همیشگی افراد شاغل و سحرخیز است. البته خیلی اوقات هم زنگ ساعت را خاموش می کنند تا خوابشان را ادامه دهند. اما آقای «جاش رنوف» ساعتی طراحی کرده است که دیگر کسی دلش نیاید بی اهمیت به آن دوباره بخوابد. این ساعت شما را با عطر قهوه تازه از خواب بیدار می کند و یک فنجان قهوه داغ برایتان آماده می کند تا با نوشیدن آن خواب از سرتان بپرد و روز جدید را سر ساعت آغاز کنید.
این ساعت یا ماشین قهوه سازی خود به خود سر ساعت آب را جوش می آورد و قهوه و شکر را داخلش می ریزد. فقط کافی است شما قبل از خواب ظرفهای داخلش را پر کنید.
ساعت قهوه ساز آقای راش به شدت در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مورد استقبال قرار گرفته است. اما باید منتظر ماند و دید قهوه دوستان نسبت به این ساعت چه عکس العملی نشان خواهند داد.

گوناگون/ قهوه جوشی که شما را از خواب بیدار می کند

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گوناگون/ قهوه جوشی که شما را از خواب بیدار می کند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X