شرکت هیاتی از خانواده‌های شهدای ترور در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر

شرکت هیاتی از خانواده‌های شهدای ترور در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر

ایرنا/ انجمن دفاع از قربانیان تروریسم از حضور هیاتی از خانواده های شهدای ترور در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، این هیات که متشکل از پنج خانواده شهدای ترور است برای رساندن صدای خانواده قربانیان ترور، ابراز انزجار از هر گونه اعمال تروریستی و موارد نقض حقوق بشر در کشورهای مختلف در این اجلاس شرکت کرده اند.

هیات اعزامی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم ضمن برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف در جلسات بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل شرکت می کنند.

اعضای این هیات همچنین ضمن گفت و گو با اعضای سازمان های مردم نهاد شرکت کننده در این اجلاس و شرکت در نشست های خبری، راهکارهای مقابله با تروریسم را به بحث و تبادل نظر می گذارند.

بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو سوئیس در حال برگزاری است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرکت هیاتی از خانواده‌های شهدای ترور در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X