تعهدات جبران ناپذیر مدیریت قبلی علت به هم ریختگی پرسپولیس است

تعهدات جبران ناپذیر مدیریت قبلی علت به هم ریختگی پرسپولیس است

فارس/ معاون پارلمانی وزیر ورزش گفت: مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس تعهدات جبران‌ناپذیری داشت که به هم ریختگی مالی به همین دلیل است.
امیر خادم پس از جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که هفته گذشته در باشگاه پرسپولیس افتاد و من به علت حضور در انتخابات فدراسیون جهانی در ایران نبودم طبیعتاً پس از بازگشت جلسه‌ای را با اعضا فراهم کردیم زیرا وزارت ورزش هم خیلی در جریان این اتفاقات نبود. جلسه در خصوص اتفاقاتی بود که جامعه ورزش و هواداران پرسپولیس را متأثر کرده بود.
وی ادامه داد: قالب و چارچوب این جلسه به این سمت رفت که تفاهم و قطعیتی برای جابه‌جایی صورت گرفته و مسئولان قصد داشتند این کار را انجام بدهند همچون سپاهان که این جابه‌جایی رخ داد اما متأسفانه مشخص شد در شبی که این تصمیم گرفته شده بازخورد بدی در فضای بیرونی و افرادی که قرار بوده جابه‌جا شوند به وجود آمده که آن هم به دلیل انتقال نامناسب این موضوع بوده است و همین مسئله زمینه‌ساز تنش شد.
خادم تصریح کرد: دایی فرد بزرگ، قابل احترام است که در این قضیه متأثر شد. در یکی دو روز گذشته جلساتی برگزار شد و به این تفاهم رسیدند که در انتقال این مسئله مشکلاتی بوده و قصد زیر سؤال رفتن حرمت قهرمان و چهره ملی نبوده است امیدوارم که این مسئله هم هرچه زودتر حل شود. اعتقاد خود من و وزارت ورزش بر این است که اخلاق را در مرحله اول مورد توجه قرار دهیم این شکل برکناری اتفاقات غیراخلاقی بود که البته این موضوع داخلی نبوده و کار غیراخلاقی از بیرون صورت گرفته بود.
وی تأکید کرد: در خصوص انتخاب کادر فنی جدید هم صحبت کردیم با توجه به اینکه زادمهر فرد فوتبالی است و همچنین مشاوره با دیگر اعضا و پیشکسوتان پرسپولیس در مجموع گزینه‌های موجود درخشان به عنوان سرمربی معرفش شد و همه اعلام کردند که از او حمایت می‌کنند تا شرایط مناسبی داشته باشند. مسئولین هم اعلام کردند که در آینده با حمایت‌های خود تلاش می‌کنند شرایط بهتری از هفت هشت هفته گذشته فراهم کنند که امیدواریم این اتفاق بیفتد.
وی یادآور شد: دیگر مسئله‌ای که در مورد آن صحبت کردیم عدم ثبات مالی این باشگاه بود که در مورد آن معترض بودیم. ما در شش ماه گذشته 14 میلیارد به باشگاه تزریق کرده‌‌ایم که متأسفانه هنوز آرامش در فضای مالی نمی‌بینیم. البته بدهی پرسپولیس 70میلیارد است که طبیعتاً یک شبه قابل حل نیست. سوء مدیریت و بهم ریختگی مالی در باشگاه وجود دارد که به علت تعهدات جبران‌ناپذیری است که از مدیریت قبلی فراهم شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعهدات جبران ناپذیر مدیریت قبلی علت به هم ریختگی پرسپولیس است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X