اکبر زنجانپور: برنامه‌هایی نظیر «به رنگ آفتاب» سریالهای فاخر را می‌شناسانند

اکبر زنجانپور: برنامه‌هایی نظیر «به رنگ آفتاب» سریالهای فاخر را می‌شناسانند

بانی فیلم/ اکبر زنجان‌پور گفت: این روزها در حال استراحت هستم و کار خاصی را انجام نمی‌دهم ترجیحم این است که مدتی کار نکنم. به همین خاطر به پیشنهادی پاسخ ثبت ندادم.
در مورد برنامه‌های نظیر «به رنگ آفتاب» که به تجلیل برنامه‌های ارزشی می‌پردازد اظهار داشت: نفس ساخت این برنامه‌ها بسیار خوب است چرا که باعث می‌شود که مخاطبان با سریال‌هایی ارزشی و فاخر از نمایی نزدیک‌تری آشنا شوند و با به نوعی در روند شکل‌گیری این آثار قرار بگیرند.
وی ادامه داد: نکته‌ای که در این‌باره باید لحاظ کرد این است که بار کیفی این سبک برنامه‌ها را پیش از این افزایش داد و بستر را به گونه‌ای فراهم کرد که ما شاهد تولید بیشتر برنامه‌هایی نظیر «به رنگ آفتاب» باشیم. مردم ما به کارهای تاریخی و مذهبی علاقمند هستند و همین علاقه باعث می‌شود نسبت به تماشای برنامه‌هایی با این سبک و سیاق گرایش نشان بدهند.
زنجانپور با ابراز علاقه نسبت به بازی در کارهای تاریخی، مذهبی گفت: تاکنون من در بسیاری از این کارها حضور داشتم و دوست دارم که باز هم حضور در این آثار را تجربه کنم. در سریال «مختار نامه» نقش عموی مختار سعید ثقفی را بازی کردم. این نقش برای من چالش و رمز و رازهای عجیبی داشت به همین خاطر از بازی در آن حسابی لذت بردم. به ویژه اینکه در آن کار با فردی توانا و مسلط نظیر داوود میرباقری کار کردم او کارگردان فهیمی است و دقیقا می‌داند که چطور یک کار تاریخی و مدهبی را پیش ببرد به همین خاطر با خیال راحت جلوی دوربین خودم را به او می‌سپردم و استرس‌های مرسوم از نتیجه کار را نداشتم.
بازیگر سریال «مختارنامه» تصریح کرد: ما باید امکانات را بیش از این در اختیار کارگردان‌های نظیر میرباقری قرار دهیم تا با خیال راحت بتوانند کارهای نظیر «مختارنامه» و «معصومیت از دست رفته» را بسازند. چرا که جامعه ما به این آثار نیازمند است. از طرفی اگر از برنامه‌هایی نظیر «به رنگ آفتاب» هم حمایت شود این دو می توانند در کنار هم یکدیگر را بالانس کنند.
زنجانبور در پایان گفت: ما باید کارهایمان را به سمتی ببریم که ضمن جذابیت بتواند مخاطب بیشتری را با خود همراه کند. هنر و هنرمند هرگز جدا از مخاطب نبوده و هنرمند و مخاطب همیشه باید یک رابطه دو طرفه داشته باشند که هیچگاه از هم جدا نشوند. هر وقت یکی از سمت های این رابطه دو طرفه از هم گسسته شود مطمئن باشید هیچ هنری دیگر نمی‌تواند سر پا بایستد. متاسفانه در برخی موارد این تصور ایجاد شده که کارهای ارزشی مخاطب چندانی ندارد در حالی که اگر ما درست عمل کنیم و فرهنگ سازی مناسبی را انجام دهیم شک نداشته باشید آن اثر با اقبال مخاطبان مواجه می‌شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اکبر زنجانپور: برنامه‌هایی نظیر «به رنگ آفتاب» سریالهای فاخر را می‌شناسانند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X