ویژه های آرمان / گروه هواداران احمدی‌نژاد: راه اندازی رادیو با مبالغ کلان کذب است

ویژه های آرمان / گروه هواداران احمدی‌نژاد: راه اندازی رادیو با مبالغ کلان کذب است

آرمان / شنیده شد که گروه هما یا هواداران احمدی‌نژاد اعلام کرد که راه‌اندازی رادیو با صرف مبالغ کلان کذب است. دولت بهار نوشت؛ موضوع برخی فعالیت‌های نسبت داده شده به این مجتمع از جمله راه‌اندازی رادیو هما و دریافت مبالغ هنگفت(!) از سوی این مجتمع تکذیب می‌شود. آنچه به‌صورت تحریف شده تحت عنوان «رادیو هما» در برخی از رسانه‌ها به این مجتمع رسانه‌ای نسبت داده شده است مربوط می‌شود به طرحی برای تولید بسته‌ها یا مستندهای صوتی با استفاده از فایل‌های صوتی مناسبت‌ها و همایش‌ها و انتشار آن به صورت اینترنتی که نمونه‌های مشابه آن نیز این روزها توسط مراکز مختلف تهیه و منتشر می‌شود. سیاست قطعی مجتمع رسانه‌ای هما عدم دریافت کمک‌های مردمی به‌رغم درخواست‌های فراوان بوده و فعالیت‌های رسانه‌ای این مجتمع محدود به بهره‌برداری از امکانات شخصی در اختیار برخی از اعضا نظیر دفتر جلسات، سالن و امکاناتی نظیر چاپ و تکثیر بوده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های آرمان / گروه هواداران احمدی‌نژاد: راه اندازی رادیو با مبالغ کلان کذب است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X