پیام صادقیان از ۲۴ مهر در ترکیب پرسپولیس

پیام صادقیان از ۲۴ مهر در ترکیب پرسپولیس

فارس/ بازیکن پرسپولیس پس از واریز جریمه نقدی، از تاریخ ۲۴ مهر قادر به همراهی تیم مربوط و حضور در مسابقات رسمی خواهد بود.
پیام صادقیان بازیکن که در دیدار مورخ 16/5/93 مقابل تیم فولاد خوزستان به دلیل انجام رفتار غیر ورزشی به مدت سه ماه از حضور در مسابقات محروم شده بود، پس از واریز جریمه نقدی متعلقه به میزان 50.000.000 ریال (پنجاه میلیون ریال) قادر به همراهی تیم خود و حضور در مسابقات رسمی لیگ برتر از تاریخ 24 مهر ماه سال جاری خواهد بود.وی براساس بند 3 ماده 66 آیین نامه انضباطی، به سه ماه محرومیت از همراهی تیم و حضور در مسابقات رسمی و پرداخت پنجاه میلیون (50.000.000) ریال جریمه نقدی محکوم شد که پس از ابلاغ رأی، پیام صادقیان اعتراض و درخواست تجدید نظر خود را به کمیته استیناف ارائه داد.
از همین رو کمیته استیناف پس از بررسی محتوای پرونده مدت زمان محرومیت وی را به دو ماه و پرداخت جریمه نقدی فوق محکوم کرد. بر همین اساس کمیته انضباطی زمان پایان محرومیت صادقیان را 23/7/93 اعلام کرد و این بازیکن می‌تواند از تاریخ 24 مهرماه تیم خود را پس از واریز جریمه نقدی و ارائه اصل فیش به سازمان لیگ کشور همراهی کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیام صادقیان از ۲۴ مهر در ترکیب پرسپولیس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X