گزارش مرکز آمار از قیمت خرده فروشی مناطق روستایی/ رشد 16.8 درصدی اجاره‌بها نسبت به سال 92

گزارش مرکز آمار از قیمت خرده فروشی مناطق روستایی/ رشد 16.8 درصدی اجاره‌بها نسبت به سال 92

فارس/ گزارش قیمت خرده فروشی مناطق روستایی نشان می‌دهد، شاخص اجاره نسبت به مدت مشابه سال قبل 16.8 درصد رشد داشته است.

به گزارش مرکز آمار ایران، براساس شاخص قیمت خرده فروشی در مناطق روستایی مرداد ۹۳ آمارها نشان می‌دهد، شاخص قیمت خوراکی‌ها، آشامیدنی‌ها و دخانیات نسبت به ماه قبل خود 1.8 درصد و نسبت به ماه مشابه سال قبل 6.6 درصد رشد داشته است.
براساس گزارش مرکز آمار، شاخص نان و غلات نسبت به ماه قبل 1.5 درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل 8 درصد، گوشت قرمز و سفید و فرآورده‌های آن نسبت به مدت مشابه سال قبل 6.3 درصد و نسبت به ماه قبل 1.4 درصد رشد داشته است.
براین اساس، شاخص قیمت شیر، پنیر و تخم‌مرغ نسبت به ماه مشابه سال قبل 16.4 درصد رشد نشان می‌دهد و نیز نسبت به ماه قبل خود 5 درصد افزایش داشته است.
همچنین تنها شاخصی که نسبت به ماه قبل خود رشد منفی داشته، ارتباطات بوده که البته نسبت به ماه مشابه سال قبل خود 9.1 درصد رشد دارد و میوه و خشکبار نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل خود 6.8- درصد بوده است. در بخش مسکن، اجاره، (آب، برق، سوخت) به ترتیب نسبت به مدت مشابه سال قبل 16.9 ، 16.8 و 23.1 درصد رشد نشان می‌دهد. براساس آمارها در بخش بهداشت و درمان و حمل و نقل، آموزش نیز به ترتیب 20.4 ، 26.1 ، 14.6 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد نشان می‌دهد، همچنین خدماتی نسبت به ماه قبل خود 0.8 درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل 19.1 درصد رشد داشته است.

همچنین شاخص پوشاک و کفش در مناطق روستایی در مرداد ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 17.4 درصد و نیز نسبت به ماه قبل 1 درصد رشد دارد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش مرکز آمار از قیمت خرده فروشی مناطق روستایی/ رشد 16.8 درصدی اجاره‌بها نسبت به سال 92» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X