ایرانسل بسته‌های جدید اینترنت معرفی کرد

ایرانسل بسته‌های جدید اینترنت بلند مدت را برای کاربران خود معرفی کرد. این بسته‌ها شامل بسته‌های اینترنت ۳ ماهه، ۶ ماهه و یک ساله است.

برخی از این بسته‌ها به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ساعات شبانه‌روز قابل استفاده‌اند؛ در حالی که استفاده از برخی دیگر از این بسته‌‌ها به صورت روزانه+شبانه(از ساعت ۲ بامداد تا ساعت ۸ صبح) امکان‌پذیر است.

بسته‌های جدید به شرح زیر ارائه می‌شود:

بسته‌های سه ماهه‌ی جدید ایرانسل شامل بسته‌ی ۶+۶ گیگابایتی ۳۰هزارتومانی، بسته‌ی ۱۲+۱۲ گیگابایتی ۵۰هزار تومانی و بسته‌ی ۱۸+۱۸ گیگابایتی ۷۰هزار تومانی است.

همچنین بسته‌های شش ماهه‌ی جدید ایرانسل شامل بسته‌ی ۱۲+۱۲ گیگابایتی ۵۵هزار تومانی، بسته‌ی ۲۴+۲۴ گیگابایتی ۹۰هزار تومانی و بسته‌ی ۳۶+۳۶ گیگابایتی ۱۱۰هزار تومانی است.

علاوه بر این، بسته‌های یک ساله‌ی جدید ایرانسل نیز شامل بسته‌ی ۱۲+۱۲ گیگابایتی ۶۰هزار تومانی، بسته‌ی ۲۴ گیگابایتی ۷۵هزار تومانی، بسته‌ی ۴۸ گیگابایتی ۱۲۰هزار تومانی و بسته‌ی ۷۲ گیگابایتی ۱۵۰هزار تومانی است.

جدول بسته‌های جدید اینترنت ایرانسل مدت زمان بسته حجم کل(GB) حجم روزانه(GB) حجم شبانه(GB) قیمت(تومان)
۳ ماهه ۱۲ ۶ ۶ ۳۰،۰۰۰
۳ ماهه ۲۴ ۱۲ ۱۲ ۵۰،۰۰۰
۳ ماهه ۳۶ ۱۸ ۱۸ ۷۰،۰۰۰
۶ ماهه ۲۴ ۱۲ ۱۲ ۵۵،۰۰۰
۶ ماهه ۴۸ ۲۴ ۲۴ ۹۰،۰۰۰
۶ ماهه ۷۲ ۳۶ ۳۶ ۱۱۰،۰۰۰
یک ساله ۲۴ ۱۲ ۱۲ ۶۰،۰۰۰
یک ساله ۲۴ ۲۴ --- ۷۵،۰۰۰
یک ساله ۴۸ ۴۸ --- ۱۲۰،۰۰۰
یک ساله ۷۲ ۷۲ --- ۱۵۰،۰۰۰

خرید این بسته‌‌ها با شماره‌گیری کد دستوری  (ستاره ۵۵۵ ستاره ۵ ستاره ۴ مربع) امکان‌پذیر است. مشترکان ایرانسل همچنین می‌توانند با مراجعه به صفحه‌ی خرید بسته‌های اینترنت همراه در وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/packages نسبت به مشاهده‌ی جزئیات و خرید بسته‌‌های اینترنت همراه اقدام کنند. 

منبع ایرانسل تگ ها 4G 3G اینترنت LTE ایرانسل اینترنت موبایل ترابردپذیری

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایرانسل بسته‌های جدید اینترنت معرفی کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت زومیت منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X