دلیل غیبت رحیمی در جلسه دیروز هیأت مدیره پرسپولیس مشخص شد

دلیل غیبت رحیمی در جلسه دیروز هیأت مدیره پرسپولیس مشخص شد

ورزش 3/ غیبت علیرضا رحیمی در جلسه دیروز هیات مدیره پرسپولیس حرف و حدیث های زیادی را به همراه داشت. جلسه هیات مدیره ای که به یکباره و بدون اطلاع قبلی برگزار شد تا هم رحیمی غافلگیر شود و هم اهالی فوتبال.جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بعدازظهر دیروز برگزار شد آن هم در حالی که کمتر کسی توقع برگزاری آن را داشت.در این میان غیبت علیرضا رحیمی مدیرعامل پرسپولیس نیز ابهامات زیادی را ایجاد کرد، ابهاماتی در این مورد که شاید قرار بوده تصمیم گیری هایی در هیات مدیره انجام شود که رحیمی چندان موافق آن نبوده است. همین مساله بهانه ای شد تا با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و دلیل اصلی این غیبت را از زبان او بشنویم.علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با ورزش سه در مورد عدم حضورش در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به ورزش سه گفت: من تا ساعت 12 ظهر در باشگاه بودم و هیچ خبری مبنی بر اینکه قرار است جلسه ای برگزار شود به من داده نشد، من هم برای حضور در چند جلسه دیگر باشگاه را ترک کردم بعد از ترک باشگاه توسط من تماس گرفتند و گفتند که قرار است جلسه هیات مدیره تشکیل شود. آنها زمانی این خبر را به من دادند که من دیگر نمی‌ توانستم برگردم و در این جلسه حاضر باشم.
«غیبت مدیرعامل پرسپولیس در جلسه هیات مدیره این باشگاه شایعات زیادی را به همراه داشته است که قهر شما یکی از این شایعات است» رحیمی در پاسخ به این سوال بیان کرد: اصلا دلیلی برای قهر وجود ندارد، جلسات هفتگی هیات مدیره ما روزهای دوشنبه برگزار می‌ شد. دوشنبه این هفته جلسه برگزار نشد و من هم اصلا فکر نمی‌ کردم که قرار است جلسه ای برگزار شود. به همین خاطر تمام دلایلی که باعث شد من در این جلسه حضور نداشته باشم همانی بود که گفتم، نه قهری در کار بوده و نه مساله دیگری دخیل بوده است.رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا می‌ داند جلسه هیات مدیره با چه دستور جلسه ای برگزار شد پاسخ می‌ دهد: آقای خواجه وند (سخنگوی باشگاه پرسپولیس) اعلام کردند که این جلسه مربوط به اسپانسر تیم بوده است و گویا برای حل برخی از مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد هیات مدیره تشکیل جلسه داده است، به هر حال قبول تعهدات توسط اسپانسر یکی از مسائل مهم باشگاه است. تا به امروز برخی مسائل دست به دست هم داده تا این تعهدات به طور کامل و تمام انجام نشود به همین خاطر نیز طبق اعلام آقای خواجه وند هیات مدیره تشکیل جلسه داده است.از رحیمی می‌ پرسیم بالاخره تکلیف اسپانسر باشگاه پرسپولیس چه می‌ شود آن هم با توجه به اینکه چک های این حامی مالی در چند نوبت نقد نشده و به نظر می‌ رسد مشکلاتی بین او و باشگاه وجود دارد که رحیمی پاسخ می‌ دهد: در صحبتی که با آقای خواجه وند داشتم قرار شد آنها در این خصوص تصمیم گیری کرده و امروز من را هم از این تصمیم گیری مطلع کنند و تصمیمشان را با من در میان بگذارند. من در جلسه هیات مدیره غایب بودم و نمی‌ دانم در اسپانسر چه تصمیمی گرفته شده است.رحیمی در پایان در پاسخ به اینکه شایعات زیادی این روزها حول و حوش باشگاه پرسپولیس وجود دارد و اخباری نظیر برکناری او یا علی دایی بیش از هر زمان دیگری به گوش می‌ رسد بیان کرد: بله خودمان هم این شایعات و اخبار را می‌ شنویم، کاری هم نمی‌ توانیم بکنیم مطمئن باشید با قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد چرا که هدف همگی ما موفقیت پرسپولیس و سربلندی هودارانش است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دلیل غیبت رحیمی در جلسه دیروز هیأت مدیره پرسپولیس مشخص شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X