محاکمه پیروان پیامبر کویتی در عربستان !

محاکمه پیروان پیامبر کویتی در عربستان !

العالم/ دادگاه ویژه کیفری عربستان، پنج شهروند سعودی را به جرم ایمان آوردن به فرد مدعی پیامبری به نام "رسول الله المهدی السفاح" و تبلیغ برای افکار و اعتقادات کفرآمیز او، به زندان محکوم کرد.

"فهد بن عبدالله" سخنگوی وزارت دادگستری عربستان درباره زندانیان که 15 تا 25 سال سن دارند، اعلام کرد: اتهام های متعددی از جمله ایمان آوردن به شخصی به نام المهدی السفاح ، به این افراد وارد شده است.
افراد دستگیر شده با سفر به کویت ، حضور در جلسات سخنرانی، شنیدن مطالب و خواندن نوشته های المهدی السفاح ، پیامبری اش را باور کرده و در پایگاه های اینترنتی به تبلیغ او پرداختند.
این افراد همچنین با حمایت مالی از السفاح از طریق شبکه اینترنت با مدعی دروغین تماس داشتند و کتاب ها و مقاله های او را در اینترنت به اشتراک می گذاشتند.
سخنگوی وزارت دادگستری عربستان در ادامه گفت: یکی از اتهام های افراد دستگیر شده ، تکفیر همگان است، به این صورت که آن ها حکومت، حاکمان، قضات، مردم و هر کسی که ندای نبوت رسول الله المهدی را شنیده اند و ایمان نیاورده اند را کافر می دانند.
وی گفت که احکام متفاوت قابل استیناف برای متهمان صادر شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محاکمه پیروان پیامبر کویتی در عربستان !» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات