ایجاد خانه های کارآفرینی در تمام محلات پایتخت/ آموزشهای فنی در خانه های کارآفرینی

ایجاد خانه های کارآفرینی در تمام محلات پایتخت/ آموزشهای فنی در خانه های کارآفرینی

مهر/ معاون توانمندسازی و مشارکتهای اجتماعی سازمان رفاه شهرداری تهران با بیان اینکه هم اکنون 300 خانه کارآفرینی در سطح شهر وجود دارد گفت: در تلاشیم که تا پایان سال تعداد خانه های کارآفرینی را به 374 مرکز افزایش دهیم تا در هر محله شهر یک خانه کارآفرینی وجود داشته باشد.

رمضان لطفی اظهار داشت: موضوع کارآفرینی، خود اشتغالی و کسب و کار خانگی از مهمترین موضوعاتی است که در خانه های کارآفرینی دنبال می شود .

وی افزود: در خانه های کارآفرینی، کارگاه های آموزشی مختلف برای شهروندان برگزار می شود تا مراجعان با توجه به گروه سنی، میزان تحصیلات و شرایط شان بتوانند به سمت کسب و کار مناسب هدایت شوند .

معاون سازمان رفاه، خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران در ادامه تصریح کرد: همچنین در تلاشیم با مشارکت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دوره های آموزشی مختلفی را در خانه های کارآفرینی برگزار کنیم و به شرکت کنندگان در این دوره های آموزشی مدارک معتبر فنی و حرفه ای اعطا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: براین اساس می توانیم آموزش در خانه های کارآفرینی را اسناندارد سازی کرده و بیش از پیش این مراکز را در موضوع کارآفرینی فعال و تاثیرگذار کنیم.

لطفی ادامه داد: دوره های آموزشی خانه های کارآفرینی برای خانمها و آقایان برگزار می شود و موضوعاتی مانند خود اشتغالی و کسب و کار خانگی مورد توجه ویژه قرار دارد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایجاد خانه های کارآفرینی در تمام محلات پایتخت/ آموزشهای فنی در خانه های کارآفرینی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X