فرماندار پيشوا: خيرّين در تكميل پروژه هاي آموزشي دولت را ياري دهند

به گزارش ايرنا عباس ملكوتي خواه روز يكشنبه در ششمين جشنواره تجليل از خيرين مدرسه ساز شهرستان پيشوا افزود: هيچ سرمايه مادي پس از مرگ همراه انسان نمي رود و تنها چيزي كه در روز قيامت مي تواند به ياري فرد برسد، عمل خير و نيكويي است كه در زمان حيات خود انجام داده است.
وي گفت: خدوند در قرآن كريم از مال و فرزندان به عنوان زينت زندگي دنيوي ياد كرده و يقينا كارهاي شايسته، خير و ماندگار نزد خداوند پادش بيشتري خواهد داشت.
ملكوتي با اشاره به عمل خير و نيك انديشانه مدرسه سازي گفت: براي دست يابي به علم و دانش روز نياز است كه زير ساخت هاي مناسب آموزشي از مدرسه تا دانشگاه براي جوانان فراهم شود زير ساختي كه با وجود تلاش هاي بسيار زياد نظام مقدس جمهوري اسلامي كماكان با كمبودهايي همراه است.
وي خواه تصريح كرد: شهرستان پيشوا به دليل رشد فزاينده جمعيت و مهاجرپذير بودن باكمبودهايي در حوزه فضاي آموزشي روبرو است و برطرف كردن نيازهاي شهرستان در اين حوزه به حضور خيرّين نيك انديش نياز دارد.
ملكوتي گفت: در چند سالي كه از تشكيل مجمع خيرين مدرسه ساز پيشوا مي گذرد، خيرّين اراضي زيادي را براي احداث مدرسه در اختيار آموزش و پرورش قرار داده اند كه با احداث اين واحدهاي آموزشي مي توان شرايط آموزشي را به وضعيت مطلوب رساند.
رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان پيشوا با اشاره به مشكلات اقتصادي دولت و تحريم هاي ظالمانه دشمنان گفت: دولت با وجود مشكلاتي اقتصادي ناشي از تحريم هاي ناجوانمردانه دشمنان نظام توانسته گام هاي موثري در احداث واحدهاي آموزشي بردارد كه يقينا با تحولات صورت گرفته در به نتيجه رسيدن برجام مي توان به آينده اقتصادي كشور اميدوار بود.
ملكوتي خواه گفت: بر اساس آمار ارائه شده از سوي مراجع ذي صلاح، بيش از سه هزار طرح عمراني نيمه كاره در كشور وجود دارد كه اگر دولت كل بودجه سه سال كشور را به تكميل اين طرح ها اختصاص دهد باز هم نمي تواند كل اين پروژه ها را تكميل كند.
وي تصريح كرد: بر اساس مصوبه دولت بخش خصوصي مي تواند براي تكميل طرح هاي نيمه تمام وارد ميدان شوند و در حوزه فضاي آموزشي نيز خيرّين نيك انديش مي توانند با تكميل واحدهاي آموزشي نيمه تمام ياريگر دولت باشند.
شهرستان پيشوا با بيش از 70 هزار نفر جمعيت در 45 كيلومتري جنوب شرق تهران قرار دارد و افزون بر 12 هزار دانش آموز در دوره هاي مختلف تحصيلي در اين شهرستان به تحصيل مشغول هستند.
تهرام/7254/1831

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار پيشوا: خيرّين در تكميل پروژه هاي آموزشي دولت را ياري دهند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X