خطیبی: آقای رحیمی خیلی مردی!

خطیبی: آقای رحیمی خیلی مردی!

ورزش 3/ رسول خطیبی در هفته هشتم موفق شد تیمش را به صدرجدول برساند اما برای حفظ این جایگاه کار سخت تری دارد.
خطیبی تاکنون بهترین خط حمله لیگ را از آن تیم خودش کرده و اعتقاد زیادی به بازی هجومی دارد. در همین خصوص و بازی‌های تراکتور گفت‌وگوی مفصلی با خطیبی انجام دادیم که می‌خوانید:
تفکر ما هجومی است
از زمانی که کارمان را شروع کردیم تفکرمان این بود که فوتبال زیبا بازی کنیم چون مردم تبریز در درجه اول فوتبال زیبا می خواهند. ما هم هجومی بازی کردن را چاشنی فوتبال زیبا کرده ایم و این تفکر را در تیم جا انداختیم. ما می خواهیم بازی های تماشاگرپسندی را انجام بدهیم و همانطور که در کارهای هجومی خوب هستیم در دفاع هم عملکرد خوبی داشته باشیم. البته بیشتر تفکرات و تاکتیک های ما روی بازی های تهاجمی است. شاید در یک بازی به یک امتیاز نیاز داشته باشیم و در این صورت می توانیم هم بازی خوب انجام دهیم و هم امتیاز لازم را بگیریم به عنوان مثال در بازی های آسیایی یک امتیاز هم برای ما مهم است.
ادینهو کامل شد
در تمرینات روی کارهای تاکتیکی و گلزنی تمرکز زیادی داریم. گل دوم ما به پرسپولیس اتفاقی نبود و روی کارهای ترکیبی در زمین برنامه ریزی کرده بود، گلی هم که دلیر روی پاس ادینهو زد نشان داد ما در تمرینات خیلی خوب کار می کنیم و این گل ها اتفاقی نیست. این نحوه بازی کردن و گل زدن واقعیت تیم ما را نشان می دهد، در پایان هر تمرین 20 دقیقه با مهاجمان تمرینات گلزنی و چارچوب انجام می دهیم. به نظر من ادینهو با پاس گل هایش کامل شده و حتی بازی بدون توپ هم انجام می دهد که می توانم به گل نریمان جهان اشاره کنم.
جدول را نگاه نکردم
من اصلا به بازی های هفته های آینده با تیم های سپاهان، استقلال و سایر تیم ها فکر نمی کنم. تمام بازی ها سخت است و ما هفته به هفته بهتر می شویم. در حال حاضر به بازی استقلال خوزستان فکرمی کنم و روی بازی در هوای گرم خوزستان تمرکز کردم. ما می خواهیم در هر بازی امتیازات را بگیریم و آمار گلزنی مان را بالا ببریم. باور کنید جدول را نگاه نکردم و نمی دانم کدام تیم دوم است یا سوم. حتی صدرنشینی خودمان را در اخبار متوجه شدم. نمی خواهم به این مسائل فکر کنم و فقط به موفقیت تیم فرکر می کنم.
پنالتی ما را نمی‌گیری کارت زرد هم نشان نده!
من در بازی با راه‌آهن به داور گفتم حداقل وقتی پنالتی ما را نمی گیری کارت زرد هم نشان نده. در بازی با پرسپولیس هم داور بازی به دلیر کارت زرد نشان داد و این بازیکن تاثیر گذار ما دو کارته شده. البته داور خوب بود و با آرامش سوت زد. اما طوری که من صحنه خطا روی دلیر را دیدم پنالتی بود.
به این بازیکنان افتخار می کنم
دلیر خودش تلاش کرد و توانست در بازی های تراکتور خودش را نشان دهد. در تیم ما هر بازیکنی خوب تمرین کند در ترکیب قرار می گیرد و می تواند خودش را در مسابقات نشان دهد. در بازی های اول هواداران بابت بازی دادن به دلیر و سایر جوان ها استرس داشتند که با عملکرد خوب این بازیکنان خیال شان راحت شد و محسن هم به شرایط ایده آل خودش برگشت. من از کل بازیکنان تیمم راضی هستم چون خیلی زحمت می کشند و با تعصب کار می کنند و من به این بازیکنان افتخار می کنم.
رئال هم روی ضربه ایستگاهی گل خورد
ما روی کارهای دفاعی هم خوب بودیم و در بازی با راه‌آهن خط ذفاع ما خیلی خوب کار کرد و گلی که خوردیم روی ضربه ایستگاهی بود. حتی رئال مادرید هم روی ضربه ایستگاهی گل خورد و در بازی های بعدی هم سعی می کنیم گل نخوریم اما در فوتبال همیشه این اتفاقات می افتد.
با درخشان هم همین برخورد را می کنند
به نظر من هر چیزی در فوتبال قابل خودش را دارد و اگر می خواهند مربی را برکنار کنند شخصیتش حفظ شود.هر مربی برای تیمش زحمت کشیده و تلاش می کند تیمش نتیجه بگیرد و ممکن است بعد از دو سال قهرمانی نتواند نتیجه نگیرد و این اتفاقات عادی است. باید با مربیان برخورد خوبی شود و از آنها تقدیر کنند. آقای دایی که دیگر جای خودش را دارد و به نظر من باید به مربیان احترام بگذارند. آقایا غیر فوتبالی باید شان فوتبالی ها را حفظ کنند. من فقط یک جمله در خصوص اتفاقا اخیر می گویم؛ آقای رحیمی خیلی مردی.آقای درخشان هم از دوستان من است اما اگر او هم نتیجه نگیرد این آقایان با او همین برخور را می کنند و این اتفاقات برای فوتبال ما جالب نیست.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خطیبی: آقای رحیمی خیلی مردی!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X