30 معلم نمونه همدان تجليل شدند

مدير كل آموزش و پرورش استان همدان روز يكشنبه در همايش تجليل از معلمان نمونه اين استان افزود: نقش معلمان در تعليم و تربيت نقش پيامبر گونه است كه در اعصار مختلف بر كسي پوشيده نيست.
عبدالرضا فولادوند ادامه داد: نقش معلمان در همه دوران ها بويژه صد ساله گذشته در جامعه هويدا است كه تمام حوادث تاريخي كشور بر جاي مانده و نشان از نقش بي بديل و پيامبر گونه معلمان است كه نقش آنها بر تارك تاريخ نوشته شده است، كه حكايت از ايثار و از خودگذشتگي اين افراد دارد.
معاون پژوهشي و آموزشي آموزش و پرورش استان همدان نيز در اين همايش گفت: هفته معلم امسال متفاوت تر از قبل بود چرا كه اختيار برگزاري اين هفته به استان ها محول شد شد و تجليل از معلمان با هدف تجليل عام ، از معلمان انجام شد.
بهروز مهري افزود: براي برگزاري برنامه هاي امسال از نظرات معلمان و صاحبنظران اين حوزه استفاده شد و برنامه هاي اين هفته در شوراي آموزش و پرورش استان مصوب شد.
وي با بيان اينكه تغييرات امسال در مدارس ديده شد اضافه كرد: انتخاب معلمان برتر بر اثر توانمندي ها، شاخص ها و صلاحيت ها انجام شد در حاليكه سال هاي قبل معلمان نمونه خود متقاضي مي شدند و از بين اين افراد انتخاب نمونه ها انتخاب مي شد اما امسال مديران مدرسه بر اساس شاخص هاي موجود از جمله خلاقيت و ارائه طرح درس متفاوت نسبت به انتخاب اين معلمان اقدام كردند.
وي با اشاره به تجليل از معلمان توسط نهادهاي اجتماعي و سياسي عنوان كرد: همچنين در سالجاري دستگاه هاي استان مشاركت و همكاري خوبي در برگزاري برنامه هاي هفته معلم داشتنند كه همه اين اقدامات قابل تكريم است.
وي بزرگداشت پيشكسوتان استان همدان، معرفي يكي از گنجينه هاي خوب با عنوان موزه آموزش و پرورش، چاپ كتاب مفاخر و سركشي از خانواده هاي شهداي فرهنگي را از جمله برنامه هاي برگزار شده در سطح استان به مناسبت هفته تكريم معلم عنوان كرد.
آموزش و پرورش استان همدان داراي دو هزار و 600 مدرسه، 264 هزار دانش آموز و 24 هزار معلم است.
7530/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «30 معلم نمونه همدان تجليل شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X