موافقت دولت با تسویه بدهی های وزارت راه وشهرسازی

موافقت دولت با تسویه بدهی های وزارت راه وشهرسازی

ایرنا/ هیئت دولت با تسویه بدهی های قانونی وزارت راه و شهرسازی تا سقف 400 میلیارد ریال موافقت کرد.

هیئت وزیران در جلسه 16 شهریور ماه جاری به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های امور اقتصادی ودارایی،راه وشهرسازی ومعاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و به استناد بند ر تبصره 3 ماده واحده قانون بودجه سال 1393 کل کشورموافقت کرد بدهی های قانونی وزارت راه وشهرسازی( شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل ونقل کشور- مدیریت ساخت وتوسعه راه های استان خراسان رضوی ) به اشخاص حقیقی وحقوقی وتعاونی تا سقف 400 میلیارد ریال با اعلام وزیرراه وشهرسازی با بدهی همان اشخاص بابت اقساط واگذری به صورت جمعی-خرجی تسویه شود.

بر این اساس معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی رئیس جمهور طبق توضیحات ذیل جدول 8 قانون بودجه سال 1393 کل کشور نسبت به ابلاغ ومبادله موافقتنامه معادل ارقام مورد تایید وزیر امور اقتصادی ودارایی اقدام می نماید.

همچنین معادل مبلغ تسویه شده ، حساب اندوخته سرمایه ای در دفاتر شرکت های ذی ربط بستانکار و با رعایت مقررات قانونی مربوط به حساب سرمایه دولت در شرکت منظور می شود. این مبالغ درآمد محسوب نمی شود ومشمول مالیات نیست.

بر اساس این مصوبه با اعلام ذی حساب شرکت دولتی ذی ربط، اقدام لازم حسب مورد برای اعمال حساب در دفاتر سازمان خصوصی سازی ( تسویه بدهی اشخاص ) و خزانه داری کل کشور ( انعکاس عملیات جمعی- خرجی ) برای انعکاس مبالغ تسویه شده معمول می شود.

معاون اول رئیس جمهور این مصوبه را در تاریخ 20/6/1393 ابلاغ کرده است .

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موافقت دولت با تسویه بدهی های وزارت راه وشهرسازی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X