طنز/ وضعیت پیچ آخر

طنز/ وضعیت پیچ آخر

شرق/ داریم به جای خاصی در مسیر حیات نوع بشر می رسیم. ما اسم این جای خاص را «پیچ آخر» می گذاریم. پیچ آخر جایی است که شما نه تنها دیگران را می پیچانی بلکه دیگران هم شما را می پیچانند و مردم به هم می پیچند و همه برای همه چیز نسخه می پیچند و آدم از درد به خودش می پیچد.
از نشانه های این دوران پیچ آخر که یک پیچ به آخر زمان مانده است، اینهاست؛
- ما الان به جایی رسیده یم که به دلیل گرانی گوشت، رستوران ها، قورمه سبزی و خورش قیمه را بدون گوشت درست می کنند. یعنی قورمه سبزی را فقط با لوبیا درست می کنند که کار واقعا سختی است. خورش قیمه را هم فقط با لپه درست می کنند.

یعنی الان اگر خورش قیمه را به خورش لپه و خورش قورمه سبزی را به خورش لوبیاسبزی تغییرنام دهیم درست تر است. البته این چیزی که الان رستوران ها به اسم خورش قورمه سبزی به خورد ما می دهند، همان چیزی است که در خارج بهش می گویند کنسرو لوبیا.
- ما الان به جایی رسیده ایم که نمی دانیم چه نظری داریم. برای همین وقتی توی تلویزیون از قول ما اظهارنظر می کنند یا یکی از مسوولان در دولت و مجلس از قول ما می گوید که چی دوست داریم و چی دوست نداریم، نباید خیلی تعجب کنیم چون در مرحله پیچ آخریم.
- ما الان به جایی رسیده ایم که اگر کسی از راه راست منحرف شود و زورگیری کند و تبدیل به اراذل واوباش بازی شود، بشمار سه می گیرند و تلویزیون نشانش می دهد. اما اگر کسی فقط انحرافی شد و زورگیری نکرد و راهش را بلد بود، در ابتدا به عنوان کارآفرین برتر تقدیر می شود و تلویزیون نشانش می دهد. بعد یا می رود کانادا بغل سلین دیون، یا می رود زندان وردست بابک زنجانی، یا می رود قاطی باقالی ها، یا می رود و سرش را می کند زیر برف، یا می رود و سرش را می کند در یک آبشخور دیگر، یا می رود و با برف سال آینده خبری ازش می رسد. که همه اینها یعنی پیچ انحرافی.
پس با شرح وضعیت بالا، متوجه شدیم ما در وضعیت پیچ آخر هستیم. برای اینکه بدانید وضعیت پیچ آخر دقیقا چه وضعیتی است باید بگویم که یک عصر داغان جمعه را تصور کنید که سه ماه طول کشیده باشد، وضعیت پیچ آخر همچین وضعیتی است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طنز/ وضعیت پیچ آخر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X