نقش نیلی در مهمترین برنامه اقتصادی دولت پررنگ تر شد

نقش نیلی در مهمترین برنامه اقتصادی دولت پررنگ تر شد

خراسان/ مسعود نیلی که حضور وی در دولت با برخی واکنش ها و انتقادها درباره جهت گیری های وی همراه بوده است، اکنون علاوه بر عنوان «مشاور اقتصادی رئیس جمهور»، نقش کلیدی در اجرای جزئیات برنامه های خروج از رکود ایفا می کند تا بدین ترتیب در حضور دیگر چهره های اقتصادی کابینه، نقش مسعود نیلی در اجرای مهمترین برنامه اقتصادی دولت، پررنگتر شود.

مسعود نیلی که پیش از این در دولت دوم اصلاحات با تدوین استراتژی توسعه صنعتی و توصیه هایش درباره سیاست های آزادسازی اقتصادی از سوی برخی چهره های اقتصادی متهم به دیدگاه های لیبرالیستی در حوزه اقتصاد شده بود، اکنون، براساس گفته معاون برنامه ریزی وزیر صنعت مامور شده است تا مصوبات وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی برای خروج از رکود با هماهنگی وی اجرا شود.

حسین ابویی مهریزی، معاون برنامه ریزی وزیر صنعت معدن و تجارت در گفتگو با مهر از تصمیم دولت برای اجرای تکالیف دستگاه ها در خروج از رکود خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه دولت که بخشی از تکالیف معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری را در خروج از رکود تصویب کرده است قرار بر این شد که اجرای تمامی تکالیف دستگاهها در بسته خروج از رکود با هماهنگی میان بالاترین مقام اجرایی دستگاه ها و مشاور اقتصادی ریاست جمهور صورت گیرد. معاون وزیر صنعت معدن و تجارت افزود: در واقع دولت می خواهد انضباط پولی و مالی و نیز نظارت بر شیوه اجرای لایحه خروج از رکود با هماهنگی مشاور اقتصادی رئیس جمهور صورت گیرد

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقش نیلی در مهمترین برنامه اقتصادی دولت پررنگ تر شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X