با فلج کردن چشم های تان تومورهای چشمی را برطرف کنید

با فلج کردن چشم های تان تومورهای چشمی را برطرف کنید

باشگاه خبرنگاران/هرمز شمس متخصص چشم گفت: زمانی که یکی از عضلات چشم انسان فلج می شود و یک غده و یا تومور در چشم افراد به وجود می آید هر عاملی باعث ناهموار شدن عضله ی تومور چشم گردد باید آن غده را توسط یک جراح و متخصص چشم جراحی کرد تا چشم فرد بهبودی کامل خود را بدست آورد.
وی افزود: بوتاکس چشم و فلج کردن عضلات چشم یکی از راه هایی است که افراد به غیر از جراحی با نظر معالج می توانند این راه حل را انجام دهند در واقع بوتاکس و فلج کردن عضله ی چشم دوبینی افراد را درمان می کنند.

وی اذعان داشت: بررسی، پیشگیری و در آخر درمان غدد چشمی که منجر به تومور چشمی شده می تواند در درمان تومور و غده چشمی مؤثر واقع شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با فلج کردن چشم های تان تومورهای چشمی را برطرف کنید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات