بانک‌ها سهم دقیق تسهیلات گردشگری را مشخص کنند

بانک‌ها سهم دقیق تسهیلات گردشگری را مشخص کنند

فارس/ مرتضی عربی ظهر امروز در چهارمین کارگروه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در سال جاری اظهار داشت: در حال حاضر لوح فشرده جاذبه‌های گردشگری استان آماده و برای پخش در ناوگان عمومی درون شهری تحویل این نهاد شده است.
وی تصریح کرد: بانک‌های عامل ارائه دهنده تسهیلات در راستای توسعه صنعت رونق گردشگری لازم است ظرف چند روز آینده مشخص و معرفی شوند تا سرمایه‌گذاران در این زمینه با مشکلی مواجه نشوند.
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: در برنامه امسال 18 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح‌های مختلف گردشگری در نظر گرفته شده است که در هر شهری یک طرح معرفی شده و عاملیت اصلی آن نیز بانک سپه انتخاب شده است.
عربی ادامه داد: بانک سپه در مجموعه خود پیگیر سهم استان باشد در غیر این صورت امکان جذب این مبلغ اعتبار وجود نخواهد داشت.
وی اضافه کرد: همچنین سایر بانک‌های عامل باید سهم تسهیلات گردشگری را مشخص کنند تا در این خصوص سرمایه‌گذاران سرگردان نباشند.
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در ارتباط با آبرسانی به منطقه نمونه گردشگری بند دره، افزود: این پروژه مدت مدیدی است که بلاتکلیف مانده است.
عربی اظهار داشت: طی سفری که مدیر‌کل دفتر مناطق نمونه و زیرساخت‌های گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به خراسان جنوبی داشت وی از پروژه‌های در حال اجرای اداره کل میراث فرهنگی استان بازدید کرد.
وی ادامه داد: جلال تاجیک در این سفر سه روزه از پروژه‌های گردشگری در حال اجرا، اعم از پروژه‌های بخش دولتی و خصوصی شهرستان‌های بیرجند، سربیشه، خوسف، طبس، بشرویه، فردوس، سرایان و قاین بازدید کرده است.
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی افزود: سفر مدیر‌کل دفتر مناطق نمونه و زیرساخت‌های گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور در راستای بررسی پروژه‌هایی که از محل اعتبارات ملی تامین اعتبار شده صورت گرفت.
عربی گفت: قول مساعدت و همکاری در حل مسائل و مشکلات مناطق نمونه گردشگری، حل مشکلات سرمایه‌گذاران تاسیسات گردشگری و تامین اعتبار برخی از پروژه‌های نیمه تمام استان از جمله نتایج این سفر بوده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بانک‌ها سهم دقیق تسهیلات گردشگری را مشخص کنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X