سکوت عجیب فدراسیون در ماجرای سربازها

سکوت عجیب فدراسیون در ماجرای سربازها

ورزش 3/ در حالی که 2 عضو مهم سازمان لیگ‌برتر، اخبار مربوط به بازیکنان سرباز را بین خبرگزاری ها پخش می‌ کنند، فدراسیون فوتبال به عنوان متولی فوتبال ایران در این مورد کاملا سکوت کرده است.در حالی که موضوع بازیکنانی که برای دریافت کارت پایان خدمت مدارک جعلی به حوزه های نظام وظیفه تحویل داده بودند، تبدیل به بحران بزرگ این روزهای فوتبال ایران شده است، فدراسیون فوتبال ایران کوچکترین تلاشی برای حل موضوع از خود نشان نداده است. حال آنکه متخلفین با هر دلیلی، تعدادی از مستعدترین بازیکنان این روزهای فوتبال ایران هستند که حالا با چالش دو سال بازی در یک تیم نظامی دست و پنجه نرم می‌ کنند. تازه این برای خوش شانس هاست چون ممکن است بعضی ها، حتی نتوانند به تیم های لیگ‌برتری ملوان و تراکتورسازی بروند. این را هم داشته باشید که رئیس کمیته اخلاق گفته احتمال محرومیت مادام العمر این بازیکنان به دلیل تخلف وجود دارد.
اما وظیفه فدراسیون فوتبال در این باره چیست؟ آنها سال هاست که هیچ قانون مشخصی در این باره ندارند. آنها هرگز با مسوولان نظام وظیفه درباره این موضوع مهم مذاکره نکرده اند و نتیجه این شده که تیم های سازنده بالاجبار رو به تخلف های سازمان یافته بیاورند. به هر حال این بازیکنان خروجی مهم تیم های سازنده فوتبال ایران اند و آنها دوست ندارند بعد از سرمایه گذاری چند ساله دو دستی این بازیکنان را تقدیم تیم هایی کنند که هیچ زحمتی برای سازندگی نمی کشند.حالا و در شرایطی که بحران به او ج خود رسیده است وظیفه فدراسیون فوتبال چیست؟ آیا فدراسیون نباید تکلیف این بازیکنان که تعدادشان بیش از سهمیه خالی تیم های نظامی است را مشخص کند؟ آیا با توجه به اینکه ظرفیت تیم های نظامی کمتر از کلیت مشمولان فوتبال ایران در هر سال است، در نهایت تکلیف بازیکن هایی که دفترچه اعزام به خدمت می‌گیرند و جذب نمی شوند چه می‌ شود؟ نکته دیگر؛ با انباشت سربازها در تیم های نظامی آیا آنها استخدام بازیکن غیرسرباز را ممنوع می‌ کنند؟ این چه امتیازی است که تراکتورسازی از آن بهره می‌ برد اما فولاد و پرسپولیس و استقلال بقیه نه؟

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سکوت عجیب فدراسیون در ماجرای سربازها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X