مدیرعامل راه آهن: عامل اصلی ایجاد سوانح در محور جنوب فرسودگی خطوط و ناوگان است

مدیرعامل راه آهن: عامل اصلی ایجاد سوانح در محور جنوب فرسودگی خطوط و ناوگان است

ایرنا/ مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سانحه اخیر خروج قطار باری در محور جنوب، عامل اصلی ایجاد سوانح در این محور را فرسودگی خطوط و ناوگان عنوان کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، محسن پور سیدآقایی در جلسه فوق العاده ستاد ارتقا ایمنی محور ریلی جنوب بر بهسازی و بازسازی بخشی از این محور ریلی در جنوب کشور تاکید کرد و افزود: بلاک قارون- دورود و سپید دشت- چمسنگر قسمتی از این محور است که تا پایان سال بازسازی این محورها تکمیل می شود.

مدیرعامل راه آهن با اشاره به اولویت قراردادن بازسازی و بهسازی خطوط فرسوده در برنامه های راه آهن بر تمرکز اداره کل خط و ابنیه فنی برای بازسازی نقاط بحرانی محور جنوب تاکید کرد.
در ادامه این این جلسه با ارایه گزارش اعضای این ستاد، نظارت کافی بر کار پیمانکاران و کنترل و نظارت مستمر متناسب با نیاز این محور توسط راه آهن جمهوری اسلامی ایران مورد تاکید قرار گرفت.

استفاده از چک لیست های مشخص و دقیق، برآورد خسارت در مدت زمان کوتاه، پرداخت خسارت وارد آمده توسط واحد ذیربط، برخورد قاطع و سریع با مسببین سوانح، شناسایی و رفع مشکلات هر ناحیه توسط مدیران مناطق یادشده، تغییر لکوموتیوران قطارهای باری در مرز هر ناحیه، بازنگری در مفاد قراردادهای نگهداری خط، دقت و توجه بیشتر به مشکلات ناحیه زاگرس و لرستان از مصوبات این ستاد بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل راه آهن: عامل اصلی ایجاد سوانح در محور جنوب فرسودگی خطوط و ناوگان است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X