میزان رقم پاداش و تنبیه بازیکنان استقلال شناور است

میزان رقم پاداش و تنبیه بازیکنان استقلال شناور است

مهر/ سخنگوی باشگاه استقلال با اعلام مصوبات جلسه هیات مدیره این باشگاه خبر از تکمیل آیین نامه انضباطی آبی پوشان داد و گفت که این آیین نامه با امضای افشارزاده به کمیته انضباطی باشگاهش ابلاغ می شود.سید سعید افجه ای درباره مصوبات جلسه روز یکشنبه هیات مدیره استقلال گفت: جدا از بحث های معمول آنچه که می توان به عنوان نتیجه آن را اعلام رسمی کرد چند مورد بود. یکی از این موارد تعریف شرح وظایف برای برخی سمت ها بود. همانطور که اطلاع دارید، چارت باشگاه استقلال تغییر پیدا کرده و طبیعتا برخی از پست ها و سمت ها باید تعریف و حدود اختیار و وظایفشان مشخص شود.
وی افزود: نکته دیگر این است که باید مراقب بود تا تداخلی در سمت ها ایجاد نشود. درباره این مسئله و سمت ها بحث شد و بسیاری از سمت ها و پست ها را مورد بررسی قرار دادیم و شرح وظایفی برای آنها تعریف کردیم.سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد: مسئله بعدی، تصویب نهایی آیین نامه انضباطی باشگاه استقلال بود. در این جلسه آیین نامه جدید هیات مدیره استقلال تصویب شد و تنها امضای آقای افشارزاده مانده تا آن را ابلاغ کنند. در این آیین نامه مسائل زیادی پیش بینی شده که از آن جمله می توان به فرمولی اشاره کرد که تشویقات و تنبیهات احتمالی در آن دیده شده است.افجه ای در تشریح این فرمول بیان کرد: میزان رقم تشویق یا تنبیه بر حسب موقعیت تیم خودمان و حریف دسته بندی شده و رقم آن شناور است. هیچ رقم ثابتی وجود ندارد اما برای تنبیهات و تشویق ها سقفی را در نظر گرفته ایم. با این همه تنبیه یا تشویق را مدیرعامل پیشنهاد می دهد و در نهایت هیات مدیره آن را مصوب می کند تا اجرایی شود.او در پاسخ به سوالی درباره ماجرای رخ داده در دیدار امیدهای استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: آقای صادق پور، مسئول آکادمی باشگاه اسقلال گزارشی در این باره در هیات مدیره ارائه دادند. همه مواردی که در گزارش آمده است به کمیته انضباطی داده شد و قرار شد تا همه کسانی که در این مسئله دست داشته اند یا اطلاعاتی درباره آن دارند به کمیته انضباطی باشگاه فراخوانده شوند. بدیهی است که هرکسی که تخلفی مرتکب شده باشد، به شدت با او برخورد می شود.
افجه ای در ادامه درباره دیگر موارد مطرح شده در این جلسه صحبت کرد و گفت: در این جلسه بودجه ای برای بازی با ذوب آهن مصوب شد و قرار شد آقای معینی به نمایندگی از هیات مدیره استقلال در این سفر همراه تیم باشد.عضو هیات مدیره استقلال در پایان اضافه کرد: آخرین بحثی که در این جلسه بود، ایجاد بستر مناسب برای همکاری با دولت و مجلس برای سرعت بخشیدن به خصوصی شدن باشگاه استقلال بود. امیدواریم با همکاری های لازم، این اتفاق صورت بگیرد. اعضای هیات مدیره استقلال همه تلاششان را برای سرعت بخشیدن به این اتفاق به کار بسته اند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میزان رقم پاداش و تنبیه بازیکنان استقلال شناور است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X