ویژه های کیهان / سنگ پای اصل سوغاتی حزب کارگزاران

ویژه های کیهان / سنگ پای اصل سوغاتی حزب کارگزاران

کیهان / دبیرکل کارگزاران بدون در نظر گرفتن کارنامه سیاه حزب متبوع خود گفت: امیدوارم ریاست چمران بر شورای شهر، باعث آمدن احمدی‌نژاد دیگری نشود.

کرباسچی در مصاحبه با اعتماد گفته است: امیدوارم مدیریت مجدد آقای چمران منجر به هدیه‌ای نظیر احمدی‌نژاد به ملت ایران نشود.
این اظهارات در حالی است که اعضای کارگزاران شورای شهر تهران به همراه دیگر نامزدهای ائتلاف اصلاح‌طلبان افتضاح‌ترین دوره شورای شهر تهران را رقم زدند و سرانجام آن را به بن‌بست و انحلال از سوی دولت اصلاحات کشاندند.
همچنین روی کار آمدن احمدی‌نژاد در ریاست جمهوری 84 بیش از هر چیز حاصل خیانت‌ها و فریبکاری‌های زنجیره‌ای ائتلاف 8 ساله کارگزاران و اصلاح‌طلبان چپ بود که مردم را با عملکرد اقتصادی و سیاسی و فرهنگی به ستوه آورده بودند. کارگزاران همچنین در دوران مدیریت دولتی خود رکورد تورم 49 درصدی را بر جای گذاشتند.
کروبی رئیس مجلس ششم درباره عملکرد شورای شهر اول تهران و طعنه‌ها و متلک‌های کسانی چون عطریانفر- عضو کارگزاران- که مدعی بود نمایندگان مردم به گزارش هیئت تحقیق و تفحص از شورای شهر خندیده‌اند، گفته بود شما به ریش 8-7 میلیون تهرانی خندیدید و اصلاح‌طلبان را سرافکنده کردید.
در همین حال محمدعلی وکیلی مدیر مسئول روزنامه اصلاح‌طلب ابتکار به ایسنا گفت: انتخابات اخیر هیئت رئیسه شورای شهر تهران چند نکته را در بر داشت از جمله این که نشان می‌داد اصلاح‌طلبان از گذشته عبرت نگرفته و تجربه کسب نکردند.
وی تصریح کرد: باید به این اشاره کرد که آقای مسجدجامعی عملکرد قابل دفاعی نداشته است نه به لحاظ ارتباطی و نه از شکل تشکیلاتی کارنامه قابل قبولی نداشته است.
وی در ادامه با اشاره به تغییر رأی برخی اصلاح‌طلبان به نفع اصولگراها در انتخابات شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: هرگاه در یک معادله دائرمدار اوضاع به سمتی باشد که اصلاح‌طلب ضعیف و یک اصولگرای قوی در انتخابات وجود داشته باشد روح اصلاح‌طلبی اقتضا می‌کند که در این معادله به نیروی قوی‌تر رأی دهد. دلیلی ندارد که یک آدم به خاطر اصلاح‌طلب بودن حتما حق را به اصلاح‌طلب ضعیف بدهد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های کیهان / سنگ پای اصل سوغاتی حزب کارگزاران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X