واکنش پنجعلی به برکناری اش از سرپرستی پرسپولیس

واکنش پنجعلی به برکناری اش از سرپرستی پرسپولیس

فارس/ سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر در این تیم سمتی نداشته باشم مثل یک هوادار از روی سکو پرسپولیس را تشویق می‌کنم.
محمد پنجعلی در خصوص کنار گذاشتنش از سمت سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باور کنید هنوز خودم هم نمی‌دانم چرا از این سمت کنار گذاشته شدم.
وی در پاسخ به این سؤال که شاید به این دلیل چون حامی علی دایی بودید از این سمت کنار گذاشته شدید و این موضوع را قبول دارید یا نه،‌ ادامه داد: فکر نمی‌کنم به خاطر علی دایی کنار گذاشته شده باشم چرا که من پیش از علی دایی هم در پرسپولیس بودم و در ضمن اینکه من به عنوان سرپرست تیم زیرمجموعه باشگاه بودم نه کادر فنی اما اینکه به خاطر دایی کنار گذاشته شدم یا نه را نمی‌دانم.
پنجعلی درباره اینکه گفته می‌شود از وی در سمتی جدید استفاده خواهد شد، خاطرنشان کرد: این موضوع را هم نمی‌دانم و قرار است با سیاسی در این خصوص جلسه‌ای داشته باشم و سپس می‌توانم به این سؤال پاسخ دهم. ممکن است پیشنهادی در این جلسه به من بشود اما الآن از چیزی مطلع نیستم.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد حضور محمود خوردبین در سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس خانه خوردبین است و من که مدت کوتاهی به جای او در این سمت حضور داشتم افتخار می‌کنم که به جای خوردبین تکیه دادم و الآن هم به نظرم کسی به باشگاه پرسپولیس برگشته که شناسنامه و تاریخ این باشگاه است.
وی درباره اینکه پرسپولیس خانه او هم بوده تصریح کرد: اینجا خانه من هم هست چرا که 36 سال است پرسپولیسی هستم و اگر کسی 10 سال در خانه‌ای باشد صاحبخانه می‌شود!
پنجعلی در پایان اظهار داشت: اگر هم سمتی در پرسپولیس نداشته باشم نهایتاً همانند گذشته روی سکو می‌روم و همانند یک هوادار تیم را تشویق می‌کنم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش پنجعلی به برکناری اش از سرپرستی پرسپولیس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X