اعتصاب خبرنگاران ایرانی در کره جنوبی

اعتصاب خبرنگاران ایرانی در کره جنوبی

فارس/ خبرنگاران ایرانی که به میزبانی ضعیف و بد کره جنوبی در بازی‌های آسیایی معترضند، اعتصاب کردند.میزبانی ضعیف کره جنوبی در بازی‌های آسیایی باعث اعتراض اکثر خبرنگاران از کشورهای مختلف شده است. البته خبرنگاران ایرانی نسبت به این شرایط بیشتر معترضند و سرویس ضعیف حمل و نقل میزبان و مسافت دور سالن‌ها باعث اعتراض و اعتصاب خبرنگاران ایرانی شد.
امشب خبرنگاران ایرانی که بیش از یک ساعت و نیم منتظر اتوبوس بودند تا به محل اقامت خود بروند وقتی این شرایط را دیدند به نشانه اعتراض اعتصاب کردند و در وسط خیابان نشستند. این تجمع خبرنگاران ایرانی باعث شد خبرنگاران دیگر کشورها و شبکه‌ها و گزارشگران تلویزیونی سایر کشورها و حتی کشور میزبان از این صحنه‌ها تصویر و گزارش تهیه کنند.خبرنگاران ایرانی از وضعیت میزبانی کره جنوبی بسیار ناراحتند. خبرنگاران کشورهای کویت، هند و ... نسبت به این شرایط معترضند اما اعتراض خبرنگاران ایرانی شدیدتر است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتصاب خبرنگاران ایرانی در کره جنوبی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X