گزارش ویژه خبری آریا؛ راز ساختمان میرزای شیرازی/ احمدی نژاد از کجا یارانش را هدایت می کند؟

گزارش ویژه خبری آریا؛ راز ساختمان میرزای شیرازی/ احمدی نژاد از کجا یارانش را هدایت می کند؟

آریا/ انتشار مطالب خبری و تحلیلی که از رسانه‌های داخلی و خارجی منتشر میشود نفیا و اثباتا به معنای تایید محتوای آن توسط آخرین خبر نیست و صرفا برای اطلاع مخاطبان از فضای رسانه‌ای در کشور بازنشر می‌شود.
راه‌اندازی "رادیو هما" توسط حامیان احمدی‌نژاد و برگزاری جلسات حامیان او این بار در ساختمان میرزای شیرازی از جمله اخباری است که این روزها از سوی برخی رسانه ها منتشر شده است.
محمد محمدی، مسوول کمیسیون فرهنگی هما (هواداران محمود احمدی‌نژاد) درباره فعالیت‌های فرهنگی این کمیسیون گفته بود: «باعث افتخار ماست که تفکرات ما به‌ویژه تفکرات فرهنگی ما در راستای تفکرات آقای احمدی‌نژاد و به‌ویژه شخص آقای مشایی است. همان جمله معروف که احمدی‌نژاد یعنی مشایی و مشایی یعنی احمدی‌نژاد را ما هم به‌شدت قبول داریم.»
او درباره فعالیت‌های رسانه‌ای هما هم گفت: «در حال حاضر ما در حال فراهم‌کردن مقدمات لازم برای ایجاد یک شبکه رادیویی هستیم. می‌خواهیم «رادیو هما» را فعال ‌کنیم اما همه اینها منوط بر این است که ما بودجه مشخصی را داشته باشیم.خیلی از دوستان هستند که مبالغ هنگفتی در ماه به ما کمک می‌کنند. به‌هرحال کمیسیون هم در حال رایزنی در مورد نوع پول‌هایی است که به ما کمک می‌شود.»
از سوی دیگر درحالی که پیش از این گفته می شد جلسات محمود احمدی نژاد در خیابان ولنجک برگزار می شده است اما حالا روزنامه ارمان در خبری نوشته است :«به نظر می‌رسد همانطور که در ابتدای گزارش اشاره شد ساختمان ولنجک تنها ماکتی است که ظاهر فعالیت‌های حامیان و نزدیکان احمدی‌نژاد را پوشش می‌دهد و فعالیت‌های اصلی در ساختمانی دیگر در خیابان میرزای شیرازی انجام می‌شود. خیابان میرزای شیرازی مدنظر است و یک ساختمان چهار طبقه در یک کوچه؛ این را به یاد داشته باشید. حالا در شمالی‌ترین نقطه تهران یعنی ولنجک، پمپ‌بنزین، گل‌فروشی و باز هم یک ساختمان اما این‌یکی بزرگ‌تر از ساختمان قبلی اما سه طبقه.
هوشمندانه است که ساختمانی در شمال پایتخت را محل استقرار رئیس‌جمهور سابق معرفی کنند؛ هواداران محمود احمدی‌نژاد را هر هفته قبل به آنجا بخوانند تا معاون اول بیاید و برای آنها از پرونده قضایی‌اش بگوید. سایت دولت بهار هم اینگونه روایت کند: «جلسه‌ای با حضور جمعی از اعضای هما (هواداران محمود احمدی‌نژاد) و محمدرضا رحیمی برگزار شد...
نمی‌توان قاطعانه گفت که سه طبقه ولنجک فقط یک ماکت از دفتر رئیس‌جمهور ودولتمردان دهم است اما برخی شواهد این موضوع را نشان می‌دهد. ساختمان ولنجک سه‌طبقه است. آنطور که از شواهد پیداست هر یک از افراد نزدیک به احمدی‌نژاد دارای یک اتاق در این ساختمان هستند مثلا غلامحسین الهام، ثمره‌هاشمی و... و دفتر احمدی‌نژاد هم در طبقه سوم است پس عملا اگر همه اتاق‌های نزدیکان احمدی‌نژاد را در یک طبقه فرض کنیم و اتاق احمدی‌نژاد را در طبقه فوقانی، تنها یک طبقه خالی باقی می‌ماند. درباره این یک طبقه هم وقتی به اخبار مربوط به فعالیت‌های دولتمردان دهم مراجعه می‌شود متوجه می‌شویم به برگزاری مراسم‌هایی به مناسبت‌های مختلف در ساختمان ولنجک تعلق دارد.
حالا اما این گزارش را یکی از افراد نزدیک به محمود احمدی نژاد تکذیب مبی کند .
عبدالرضا داوری که همچنان در حلقه یاران با وفای احمدی نژاد باقی مانده است امروز در گفت و گو با خبرگزاری آریا به این گزارش واکنش نشان داده و گفته است این ساختمانی که از آن سخن می گویند وجود خارجی ندارد.

احمدی نژاد هیچ ساختمانی در میرزای شیرزای ندارد/ماجرای رادیو "هما" دروغ است
دکتر عبدالرضا داوری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا گفت:در روزهای اخیر برخی از رسانه ها و روزنامه های اصلاح طلب درباره فعالیت های آقای احمدی نژاد و جریان های نزدیک به ایشان جوسازیی هایی داشته اند درحالی که آقای احمدی نژاد هیچ برنامه ای برای فعالیت سیاسی در هیچ سطحی از سطوح قدرت ندارد.
وی افزود:آقای احمدی نژاد برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری آینده هیچ برنامه ای ندارد ایشان اهداف و برنامه خود را به راه اندازی دانشگاه ایرانیان معطوف کرده است هرچند که این دانشگاه هم ازسوی دولت جدید به چالش کشیده شده است.
این فعال سیاسی ادامه داد:آنچه در فضای سیاسی و رسانه ای کشور مطرح می شود بیشتر ناشی از خبرسازی و جریان سازی کسانی است که تلاش می کنند برای دولت فعلی رقیب تراشی کنند بنده معتقدم اگر آقای احمدی نژاد برای بازگشت به قدرت تصمیم بگیرد به دلیل پایگاه وسیع اجتماعی که دارد هیچ کدام از جریان های سیاسی کشور توانایی رقابت با ایشان را ندارند.
وی اظهار داشت:درحال حاضر نظرسنجی ها نشان می دهد به خاطر ضعیف عملکرد ضعیف دولت یازدهم اقبال آقای احمدی نژاد به مراتب بیشتر از گذشته شده است اما علی رغم این محبوبیت ایشان هیچ تصور سیاسی برای بازگشت خودشان قائل نیستند.
دکتر داوری درباره راه اندازی رادیو "هما"گفت:یکی از سایت های اصلاح طلب با یکی از اعضای "هما "مصاحبه ای انجام داد که متاسفانه سخنان مطرح شده در این مصاحبه تحریف شد درآنجا نه تنها هیچ صحبتی از تشکیل رادیو "هما "نبود بلکه گفته شد مثل بسیاری از سایت های اینترنتی که بخش صوتی دارند و فایل های فشرده ارائه می دهند دوستان حامی آقای احمدی نژاد هم درصدد هستند امکان راه اندازی فایل های صوتی را توسعه دهند که این کار به پهنای باند اینترنتی بیشتری دارد .لذا برنامه ای برای راه اندازی رادیو "هما" در دستور کار ما نبوده است اما آن سایت در انتشار مصاحبه شیطنت کرده است.
وی گفت:درحالی که مجموعه "هما "به لحاظ ساختاری و سازمانی هیچ ارتباطی با دفتر آقای احمدی نژاد ندارد اما این سایت اصلاح طلب تلاش کرده است تصمیماتی که حامیان آقای احمدی نژاد خودشان در تشکیلات "هما" اتخاذ می کنند را به نام آقای احمدی نژاد نشان دهند.
دکتر داوری جلسات احمدی نژاد و حامیانش را در میرزای شیرازی تکذیب کرد و گفت:آقای احمدی نژاد ، حامیان ایشان و تکشیلات "هما " به هیچ وجه در میرزای شیرازی ساختمانی ندارند متاسفانه این هم ازجمله خبرسازیی هایی است که روزنامه های مخالف دولت گذشته مطرح کرده اند.
اما در اظهار نظری دیگر یکی از اعضای جبه پایداری که از گروه های سیاسی حامی رییس جمهور سابق است درباره جلسات این جبهه با محمود احمدی نژاد توضیحاتی را به خبرگزاری آریا داده است .

احمدی نژاد می گوید باید اصولگرایان واقعی وارد مجلس شوند
محمد جواد ابطحی،عضو جبهه پایداری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آریا با تاکید براین مطلب که هیچ جلسه تشکیلاتی و حزبی با محمود احمدی نژاد نداشته ایم،گفت:خوشبختانه آقای روحانی کاری انجام داده که محبوبیت آقای احمدی نژاد افزایش یافته است و ما شکی در محبوبیت ایشان نداریم اما اینکه آقای احمدی نژاد به خاطر این محبوبیت قصد ورود به انتخابات را داشته باشد چنین چیزی نیست.
وی افزود:آقای احمدی نژاد در صحبتی که با دوستان داشته اند صراحتا اعلام کرده که قصد ورود به انتخابات را ندارد.
این نماینده مجلس هشتم اظهار داشت:آقای احمدی نژاد ازهمه اصولگرایان خواسته است مجلس آینده واقعا اصولگرا باشد و نمایندگان حقیقتا پایبند به شعارهای اصولگرایی در عمل باشند نه در شعار.
وی افزود:متاسفانه در مجلس فعلی خیلی ها ادعای اصولگرایی دارند اما اصولگرا نیستند بنابراین درخواست آقای احمدی نژاد تشکیل مجلس اصولگرای واقعی است اما خودش دراین زمینه فعالیت ندارد.
ابطحی درباره فعالیت جبهه پایداری برای انتخابات مجلس دهم گفت:درحالی که جبهه پایداری درخواست مجوز داده است اما وزارت کشور شش ماهی است که این جبهه را معطل کرده است و مجوز نمی دهد لذا جبهه پایداری پس از گرفتن مجوز فعالیت خود را در تهران و شهرستان ها برای انتخابات مجلس دهم شروع می کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش ویژه خبری آریا؛ راز ساختمان میرزای شیرازی/ احمدی نژاد از کجا یارانش را هدایت می کند؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X