رئیس سازمان بهزیستی خواهان مشارکت هنرمندان در توانمندسازی افراد آسیب دیده شد

رئیس سازمان بهزیستی خواهان مشارکت هنرمندان در توانمندسازی افراد آسیب دیده شد

ایرنا/ رئیس سازمان بهزیستی کشور در آستانه برپایی نخستین جشنواره تئاتر خیابانی طلوع امید سازمان بهزیستی گفت: تئاتر میدانی بدون مراجعه به سالن و خرید بلیت می تواند تاثیرات مثبت و مستقیمی بر ارتقای سطح دانش عمومی و نشاط اجتماعی افراد فراهم آورد.

همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تدوین و بازنگری برنامه راهبردی سازمان و توجه ویژه به مقوله توانمندسازی و سعی درخروج مددجویان توانمند شده از چرخه حمایتی،گفت:ضمن شیوه های مختلف توانمندسازی اقتصادی و جسمانی بعد روانی نیز مورد توجه می باشد؛ لذا افتتاح خانه فرهنگ و هنر سازمان بهزیستی کشور به عنوان جایگاهی برای ارتقای سلامت روانی افراد تحت پوشش، پایگاه هنرمندانی است که در محرومیت زدایی و توانمندسازی سهیم شده اند و یا علاقه مند به مشارکت هستند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه استعدادهای هنری فراوانی در جامعه هدف وجود دارد،اظهار امیدواری کرد با همت جامعه هنری این استعدادها شکوفا شوند چراکه معتقدیم با زبان هنر می توان مفاهیم مختلف خدمات بهزیستی را به جامعه منتقل کرد و برگزاری دوره ای جشنواره های مختلف در انتقال این مفاهیم در فضایی رقابتی به بهترین شکل ممکن کمک می کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس سازمان بهزیستی خواهان مشارکت هنرمندان در توانمندسازی افراد آسیب دیده شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X