تداوم پیشروی‌های ارتش سوریه در حماه و حومه دمشق

تداوم پیشروی‌های ارتش سوریه در حماه و حومه دمشق

تسنیم/ منابع سوری از ادامه پیشروی‌های ارتش سوریه در حماه، حومه دمشق، ادلب و حومه درعا خبر دادند.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری سوریه (سانا)، منابع نظامی سوری اعلام کردند: در ادامه اختلافات داخلی میان گروه‌های تروریستی، انفجار در دیر سنبل در نزدیکی روستای الباره در حومه ادلب رخ داد که بر اساس آن تعدادی از تروریست ها کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند که در میان آنها خالد معروف فرزند جبهه موسوم به ثوار سوریه مشاهده می شود.
در عملیات ارتش در مناطق مختلف کفرلاتا، الشویحه و ابو ظهور در حومه ادلب تعدادی از تروریست ها به هلاکت رسیدند و برخی دیگر زخمی شدند.در سلقین، سراقب، البشیریه و معره النعمان در حومه ادلب نیز ارتش سوریه مراکز تروریست ها را هدف قرار داد.
در حومه لاذقیه ارتش سوریه مراکز تروریست ها را در خان الجوز هدف قرار داد و ضمن انهدام ادوات آنها تعدادی را کشت و برخی دیگر را زخمی کرد.درحومه قنیطره و مناطق ام باطنه و بئر عجم ارتش سوریه علیه تروریست ها عملیاتی انجام داد.
در حومه درعا و مناطق داعل، عتمان طفس وبرخی مناطق دیگر ارتش سوریه مراکز وابسته به تروریست ها را هدف قرار داد.
در الوعر در حمص ارتش و نیروهای مسلح سوریه مانع از نفوذ تروریست ها از پل الخراب به سوی مزارع الوعر در حمص شدند و تعدادی از ادوات گروه های مسلح را منهدم کردند.در مناطق دیگر حمص نیز ارتش سوریه مراکز وابسته به تروریست ها را هدف قرار داد.
در مناطق مختلف حلب و حومه آن نیز ارتش سوریه در عملیات هایی علیه گروه های مسلح ضمن به هلاکت رساندن و زخمی کردن تعدادی از تروریست ها ادوات آنها را منهدم کرد.
در دیرالزور ارتش سوریه مراکز داعش را هدف قرار داد و تعدادی از تروریست های این گروهک که در میان آنها ابوعبیده التونسی و صفوان الحج ابراهیم را دیده می شوند را به هلاکت رساند.
در غوطه شرقی در حومه دمشق ارتش مراکز تروریست ها را در مزارع زبدین و دیرالعصافیر هدف قرار داد. در دوما نیز ارتش طی عملیاتی ضمن انهدام تجهیزات گروه های مسلح تعدادی از آنها را به هلاکت رساند و برخی دیگر را زخمی کرد که در میان آنها عبدالحمدی غزاوی و ناجی سولق و عمار حیدر مشاهده می شود.
در جوبر در حومه دمشق نیز عملیات نظامی ارتش سوریه ادامه دارد و پیشروی های جدیدی در این مناطق برای ارتش به دست آمده است.
در منطقه الدخانیه درحومه دمشق نیز یک تونل به سوی عین ترما به طول صد متر که تروریست ها از آن برای جابجایی سلاح و مهمات استفاده می کردند از سوی ارتش سوریه منهدم شد.
ارتش سوریه ثبات را به مناطق طیبه الامام، لویبده، زور ابوزید و پل حلفایا در حومه شمالی حماه بازگردانید.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تداوم پیشروی‌های ارتش سوریه در حماه و حومه دمشق» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X