حمل مواد مخدر 34 زائر حج را در مشهد ماندگار کرد

حمل مواد مخدر 34 زائر حج را در مشهد ماندگار کرد

ایرنا/ مدیر اداره حج و زیارت خراسان رضوی گفت: در طول مدت عملیات اعزام زائران سرزمین وحی از فرودگاه مشهد 34 مسافر از کاروان های زیارتی سه استان خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی به علت حمل مواد مخدر از پرواز بازماندند.

'مسعود مجردی' روز دوشنبه افزود: نخستین پروازهواپیمای حامل حجاج از فرودگاه مشهد در تاریخ 19 شهریور ماه و آخرین پرواز بعد از ظهر دیروز 30 شهریور ماه انجام شد.
وی گفت: از 19 تا 30 شهریور ماه جاری 21 پرواز شامل 65 کاروان اهل سنت و شیعه از استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی از فرودگاه مشهد به مدینه و جده اعزام شدند که از هشت هزار و 600 زائر، 34 نفر موفق به اعزام نشدند.

او بیان کرد: از مجموع حجاج اعزامی از فرودگاه مشهد هفت هزار زائر در قالب 52 کاروان از خراسان رضوی بودند که 26 کاروان مدینه قبل و 26 کاروان دیگر مدینه بعد و در ابتدا کاروانهای مدینه قبل به سرزمین وحی اعزام شدند.
وی افزود: تمامی پروازهای حجاج خراسان رضوی از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد توسط شرکت هواپیمایی سعودی و بدون تاخیر انجام شد.
مدیر اداره حج و زیارت خراسان رضوی گفت: مدت اقامت حجاج در مدینه و مکه 28 تا 31 روز تعریف شده و کاروانها از 18 تا 28 مهرماه به مشهد بازخواهند گشت.
وی همچنین اظهارداشت: یکی از حجاج خراسان رضوی به نام 'خدیجه قارن پور' متعلق به کاروان 19002 شهرستان چناران بر اثر سکته قلبی در مکه فوت کرده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمل مواد مخدر 34 زائر حج را در مشهد ماندگار کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات