حمل مواد مخدر 34 زائر حج را در مشهد ماندگار کرد

حمل مواد مخدر 34 زائر حج را در مشهد ماندگار کرد

ایرنا/ مدیر اداره حج و زیارت خراسان رضوی گفت: در طول مدت عملیات اعزام زائران سرزمین وحی از فرودگاه مشهد 34 مسافر از کاروان های زیارتی سه استان خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی به علت حمل مواد مخدر از پرواز بازماندند.

'مسعود مجردی' روز دوشنبه افزود: نخستین پروازهواپیمای حامل حجاج از فرودگاه مشهد در تاریخ 19 شهریور ماه و آخرین پرواز بعد از ظهر دیروز 30 شهریور ماه انجام شد.
وی گفت: از 19 تا 30 شهریور ماه جاری 21 پرواز شامل 65 کاروان اهل سنت و شیعه از استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی از فرودگاه مشهد به مدینه و جده اعزام شدند که از هشت هزار و 600 زائر، 34 نفر موفق به اعزام نشدند.

او بیان کرد: از مجموع حجاج اعزامی از فرودگاه مشهد هفت هزار زائر در قالب 52 کاروان از خراسان رضوی بودند که 26 کاروان مدینه قبل و 26 کاروان دیگر مدینه بعد و در ابتدا کاروانهای مدینه قبل به سرزمین وحی اعزام شدند.
وی افزود: تمامی پروازهای حجاج خراسان رضوی از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد توسط شرکت هواپیمایی سعودی و بدون تاخیر انجام شد.
مدیر اداره حج و زیارت خراسان رضوی گفت: مدت اقامت حجاج در مدینه و مکه 28 تا 31 روز تعریف شده و کاروانها از 18 تا 28 مهرماه به مشهد بازخواهند گشت.
وی همچنین اظهارداشت: یکی از حجاج خراسان رضوی به نام 'خدیجه قارن پور' متعلق به کاروان 19002 شهرستان چناران بر اثر سکته قلبی در مکه فوت کرده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمل مواد مخدر 34 زائر حج را در مشهد ماندگار کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X