مشاوره نقاشی کودکان

مشاوره نقاشی کودکان

خراسان/ نام کودک: زینب خداوردی پور
تاریخ تولد: 85.4.14
شغل پدر: آزاد، شغل مادر: خانه دار

والدین محترم سلام! زینب از نظر هوشی در حد متوسط (نرم جامعه) است. با توجه به نقاشی او نکاتی را که در ادامه بیان می شود در نظر بگیرید:

1 - با توجه به فضای رقابتی که در خانه مشاهده می شود مناسب است موقعیت ها و وظایفی را به زینب اختصاص دهید تا بتواند خودی نشان دهد.
2 - زینب کودکی واقع گراست و برای درک امور نیاز دارد آن ها را تجربه کند. برای شروع می توانید از کاشتن یک گیاه بهره بگیرید و در طول رشد نکات زندگی را به او آموزش دهید.
3 - زینب کودکی کمرو و شاید بتوان گفت خجالتی است. اگر او زمان زیادی را به بازی های تک نفره می پردازد این روال را تغییر دهید تا بتواند ضمن بازی با همسالانش، مهارت های ارتباطی اش را تقویت کند.
4 - زینب روحیه ای حساس دارد. در بیان خواسته هایش با نوعی تردید دست و پنجه نرم می کند و خواهان فرصتی برای بیان خواسته هایش است. با ایجاد فضایی امن و به دور از قضاوت وی را در بیان آنچه می خواهد کمک کنید.

نقاشی کودکان تان را برای ما ارسال کنید
والدین گرامی قبل از ارسال نقاشی های کودک خود به این نکات توجه کنید:۱ - تاریخ تولد کودک به صورت روز، ماه، سال، تعداد اعضای خانواده، شغل پدر و مادر و توضیح این که کودک نقاشی را از کجا شروع کرده است، الزامی است.
۲ - بنابراین کودک را برای کشیدن نقاشی مجبور نکنید و هر وقت که تمایل داشت از او بخواهید نقاشی بکشد.
۴ - تصویر اسکن شده و با کیفیت نقاشی کودک خود را به ایمیل Moshavere@khorasannews.com ارسال یا به آدرس: مشهد: بولوار شهید صادقی (سازمان آب)، دفتر مرکزی روزنامه خراسان پست کنید.

سیمین قربانی
کارشناس ارشد مشاوره خانواده

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشاوره نقاشی کودکان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X