ویژه های آرمان / ماجرای درگیری با محیط بانان در رامسر

ویژه های آرمان / ماجرای درگیری با محیط بانان در رامسر

آرمان / شنیده شد که تیرماه سال‌جاری بود که ٢ مرد شکارچی به ارتفاعات منطقه کوهستانی لپاسر در رامسر رفته بودند. محمد جنت‌فریدونی محیط بان منطقه لپاسر رامسر در این رابطه گفت: «وقتی ٢ مرد شکارچی را دیدیم به سمتشان رفتیم. از آنها خواستیم تا مدارک حمل سلاح‌هایشان را نشان دهند. در این لحظه یکی از آنها را شناختم. او یکی از فوتبالیست‌های کشورمان بود. اما ناگهان مردی که همراه او بود گفت مدارکمان را نیاوردیم و در همین لحظه یک گلوله در تفنگش گذاشت. ٢ شکارچی درحالی که لوله تفنگ را به سمت ما نشانه رفته بود، متواری شدند. اما ما از آنها شکایت کردیم تا اینکه با تشکیل پرونده کارآگاهان توانستند آنها را ردیابی کنند. با دستور بازپرس پرونده تفنگ‌های این ٢ شکارچی نیز توقیف شد».

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های آرمان / ماجرای درگیری با محیط بانان در رامسر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات