هوای تهران و اصفهان ناسالم و پنج کلان شهر دیگردر شرایط سالم قرار دارد

هوای تهران و اصفهان ناسالم و پنج کلان شهر دیگردر شرایط سالم قرار دارد

ایرنا/ تحلیل روزانه وضعیت گرد و غبار براساس آنچه در سایت ماهواره اروپایی Eumetsat از6 صبح 30 شهریورتا 6 صبح 31 شهریور وضعیت گرد و غبار مشاهده شده اما به دلیل مشکلات فنی، ارایه گزارش تحلیل وضعیت گرد و غبار منطقه امکان پذیر نیست.
مجید آزادی مدیر گروه پژوهشی و هواشناسی دینامیک و هم دیدی پژوهشکده هواشناسی و علوم جو روز دو شنبه گفت: سرعت کنونی باد در تهران 6 متر بر ثانیه ( 22 کیلومتر بر ساعت) و میزان دید افقی بیش از 10 کیلومتر است و رطوبت نسبی نیز 8 درصد گزارش شده است.
وی اظهار کرد: هوای کنونی تهران صاف و با بیشینه دمای 33 و کمینه دمای 21 درجه سانتیگراد اعلام شده است.
آزادی گفت: برای 24 ساعت اول در شهر تهران هوایی صاف در اواخر وقت وزش باد و 24 ساعت دوم هوایی صاف همراه با وزش باد و 24 ساعت سوم هوایی صاف پیش بینی شده است.
مدیر گروه پژوهشی و هواشناسی دینامیک و هم دیدی پژوهشکده هواشناسی و علوم جو گفت: دمای کنونی تهران 33 درجه سانتی گراد و هوا صاف است، جهت باد نیز غربی گزارش شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هوای تهران و اصفهان ناسالم و پنج کلان شهر دیگردر شرایط سالم قرار دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X