عبدالرضا داوری: احمدی نژاد همچنان در صدر نظرسنجی هاست/ ماجرای رادیو "هما" دروغ است

عبدالرضا داوری: احمدی نژاد همچنان در صدر نظرسنجی هاست/ ماجرای رادیو "هما" دروغ است

آریا/ دکتر عبدالرضا داوری،از نزدیکان محمود احمدی نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا گفت:در روزهای اخیر برخی از رسانه ها و روزنامه های اصلاح طلب درباره فعالیت های آقای احمدی نژاد و جریان های نزدیک به ایشان جوسازیی هایی داشته اند درحالی که آقای احمدی نژاد هیچ برنامه ای برای فعالیت سیاسی در هیچ سطحی از سطوح قدرت ندارد.

وی افزود:آقای احمدی نژاد برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری آینده هیچ برنامه ای ندارد ایشان اهداف و برنامه خود را به راه اندازی دانشگاه ایرانیان معطوف کرده است هرچند که این دانشگاه هم ازسوی دولت جدید به چالش کشیده شده است.
این فعال سیاسی ادامه داد:آنچه در فضای سیاسی و رسانه ای کشور مطرح می شود بیشتر ناشی از خبرسازی و جریان سازی کسانی است که تلاش می کنند برای دولت فعلی رقیب تراشی کنند بنده معتقدم اگر آقای احمدی نژاد برای بازگشت به قدرت تصمیم بگیرد به دلیل پایگاه وسیع اجتماعی که دارد هیچ کدام از جریان های سیاسی کشور توانایی رقابت با ایشان را ندارند.
وی اظهار داشت:درحال حاضر نظرسنجی ها نشان می دهد به خاطر ضعیف عملکرد ضعیف دولت یازدهم اقبال آقای احمدی نژاد به مراتب بیشتر از گذشته شده است اما علی رغم این محبوبیت ایشان هیچ تصور سیاسی برای بازگشت خودشان قائل نیستند.
دکتر داوری درباره راه اندازی رادیو "هما"گفت:یکی از سایت های اصلاح طلب با یکی از اعضای "هما "مصاحبه ای انجام داد که متاسفانه سخنان مطرح شده در این مصاحبه تحریف شد درآنجا نه تنها هیچ صحبتی از تشکیل رادیو "هما "نبود بلکه گفته شد مثل بسیاری از سایت های اینترنتی که بخش صوتی دارند و فایل های فشرده ارائه می دهند دوستان حامی آقای احمدی نژاد هم درصدد هستند امکان راه اندازی فایل های صوتی را توسعه دهند که این کار به پهنای باند اینترنتی بیشتری دارد .لذا برنامه ای برای راه اندازی رادیو "هما" در دستور کار ما نبوده است اما آن سایت در انتشار مصاحبه شیطنت کرده است.
وی گفت:درحالی که مجموعه "هما "به لحاظ ساختاری و سازمانی هیچ ارتباطی با دفتر آقای احمدی نژاد ندارد اما این سایت اصلاح طلب تلاش کرده است تصمیماتی که حامیان آقای احمدی نژاد خودشان در تشکیلات "هما" اتخاذ می کنند را به نام آقای احمدی نژاد نشان دهند.
دکتر داوری جلسات احمدی نژاد و حامیانش را در میرزای شیرازی تکذیب کرد و گفت:آقای احمدی نژاد ، حامیان ایشان و تکشیلات "هما " به هیچ وجه در میرزای شیرازی ساختمانی ندارند متاسفانه این هم ازجمله خبرسازیی هایی است که روزنامه های مخالف دولت گذشته مطرح کرده اند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عبدالرضا داوری: احمدی نژاد همچنان در صدر نظرسنجی هاست/ ماجرای رادیو "هما" دروغ است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X