گفت و شنود امروز کیهان / العیاذ بالله !

گفت و شنود امروز کیهان / العیاذ بالله !

کیهان / گفت: عمرمحمود عثمان معروف به «ابوقتاده» از سران القاعده که در اردن در حال محاکمه است در مورد «داعش» گفته است «داعش سگ جهنم و مزدور اسرائیل است.»
گفتم: خب! دیگه چی؟!
گفت: به قاضی گفته؛ رهبران کشورهای عربی مثل عربستان و اردن که از داعش حمایت می‌کنند، به خودشان ضربه می‌زنند.
گفتم: راست گفته. چون باید همراه تروریست‌های دست‌پرورده خودشان به جهنم بروند و آنجا داعش که به افتخار «سگ جهنم» نایل شده برای سران مزدور عرب پر و پاچه سالم باقی نمی‌گذارد.
گفت: یکی از روزنامه‌های اردن با نقل خبر دادگاه ضمن محکوم کردن القاعده و داعش نوشته است؛ انتخاب اسامی جعلی نمی‌تواند هویت واقعی تروریست‌ها را پنهان کند.
گفتم: مطلب این روزنامه هم حرف نداره! یکی از خلفای بنی‌عباس به مباشر خود گفت؛ پدران من هر یک لقبی داشتند مثل؛ المتوکل بالله، المعتصم بالله و... حالا چه لقبی را برای من مناسب می‌دانی؟ و مباشر گفت؛ العیاذ بالله!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گفت و شنود امروز کیهان / العیاذ بالله !» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X