تمام فرهنگیان، عضو صندوق ذخیره فرهنگیان می‌شوند

تمام فرهنگیان، عضو صندوق ذخیره فرهنگیان می‌شوند

باشگاه خبرنگاران/ در راستای سیاست‌ها و اهداف دولت «تدبیر و امید» کلیه معلمان کشور از مزایا و خدمات مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، از مهرماه تمامی فرهنگیان غیر عضو، به عضویت این صندوق درمی‌آیند.

از روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، به دنبال پیشنهاد مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان مبنی بر عضویت تمامی فرهنگیان و بهره‌مندی آنها از مزایا و خدمات این صندوق، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با صدور بخشنامه‌ای به تمام استان‌ها اعلام کرد که از مهرماه 1393 تمامی فرهنگیان غیر عضو، به جمع خانواده اعضای صندوق می‌پیوندند.

در این بخشنامه به تقویت و استفاده هرچه بیشتر و بهتر از ظرفیت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان امری مهم و سازنده برای رفاه و بهبود معیشت فرهنگیان تأکید شده است.

در بخشنامه شماره 700/120333 تاریخ 1393/06/17 معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آمده است: از آنجایی که در نظر است کلیه کارکنان رسمی وزارت آموزش و پرورش به عضویت صندوق ذخیره فرهنگیان درآیند، از مهرماه 1393 فرهنگیان غیرعضو نیز به خانواده اعضای صندوق ملحق خواهند شد تا از مزایای متعدد این سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند. بدیهی است معادل سرمایه‌گذاری عزیزان فرهنگی – سهم دولت محترم و سود متعلقه به فرهنگیان گرامی اختصاص خواهد یافت.

بر اساس این بخشنامه، هر یک از اعضای جدید که تمایل به عضویت در صندوق ذخیره نداشته باشند می‌توانند انصراف خودرا کتباً تا 1393/07/10به ادارات مربوطه اعلام نمایند.

*اجرایی شدن امکانسپرده‌گذاری بازنشستگان

در این بخشنامه در خصوص تمایل عضویت برخی بازنشستگان در صندوق ذخیره فرهنگیان نیز آمده است که بازنشستگان گرامی که تمایل به سپرده‌گذاری در صندوق دارند می‌توانند از همین تاریخ (مهرماه) تقاضای خود را کتبا اعلام نمایند. لازم به ذکر است این عزیزان آورنده سهم دولت نداشته و از مزایای سود سپرده‌گذاری پس‌انداز خود بهره‌مند خواهند شد.

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در پایان ضمن تأکید بر اطلاع‌رسانی و تببین دقیق مزایای این سرمایه‌گذاری، که برای دوران اشتغال و بازنشستگی فرهنگیان عزیز مزایای فراوانی به همراه خواهد داشت، اجرای دقیق مفاد این بخشنامه را خواستار شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمام فرهنگیان، عضو صندوق ذخیره فرهنگیان می‌شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X