کاهش قیمت انگور و پسته خندان در هفته پایانی شهریورماه

کاهش قیمت انگور و پسته خندان در هفته پایانی شهریورماه

فارس/ مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از کاهش قیمت سیفی جات و سبزیجات اعم از انگور و پسته خندان در هفته پایانی شهریورماه خبر داد.

به نقل از روابط عمومی سازمان میادین، سید احمد صفوی با بیان اینکه به گزارش کاهش قیمت میوه و سبزیجات در 24 شهریور و در هفته پایانی فصل تابستان افزود: در گروه میوه ها 8 قلم محصول کاهش قیمت داشته اند که می توان به سیب گالا، سیب، انگور عسگری پیکانی، شانی، فخری، انگور مهری و رطبی، سیب گلاب، انگور بیدانه سفید، انگور بیدانه قرمز و پسته تازه خندان اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در خصوص اینکه بیشترین کاهش قیمت مربوط به سیب گالا با 10.71 درصد کاهش بوده است، افزود: این میزان کاهش قیمت طی یک هفته از 28000 به 25000ریال تغییر قیمت داشته است.

وی با تاکید بر اینکه کمترین کاهش در محصول پسته تازه خندان با 1.27 درصد کاهش بوده است، خاطر نشان کرد: این محصول نیز طی یک هفته از 158000 به 156000 ریال تغییر قیمت داشته است که قیمت ها تا صدور نرخنامه بعدی قابل اجرا خواهد بود.

صفوی با اشاره به اینکه در گروه سبزیجات نیز با کاهش قیمت روبرو بوده ایم، افزود: 4 قلم محصول اعم از بادمجان قلمی، کدو مسمایی، کاهو رسمی پاک کرده و بامیه نیز کاهش قیمت داشته اند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران همچنین در خصوص اینکه بیشترین کاهش قیمت مربوط به بادمجان قلمی با 6.67 درصد کاهش بوده است، خاطر نشان کرد: طی یک هفته از 10500 به 9800 ریال تغییر قیمت داشته ایم و کمترین کاهش در محصول بامیه با 3.33 درصد بوده که طی یک هفته از 30000 به 29000ریال بوده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاهش قیمت انگور و پسته خندان در هفته پایانی شهریورماه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X