اعلام اسامی نامزدهای فیلم انیمیشن شانزدهمین جشن خانه سینما

اعلام اسامی نامزدهای فیلم انیمیشن شانزدهمین جشن خانه سینما

فارس/ هیات داوران انجمن فیلم سینمای انیمیشن پس از پایان کار داوری و شمارش آرا، نامزدهای فیلم انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران را در 7 رشته اعلام کرد.

*نامزدهای بهترین تهیه کنندگی (فیلم)

1- بچه گربه به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان

2- تمام زمستانهایی که ندیده ام به تهیه کنندگی سید مسعود صفوی

3- تونل به تهیه کنندگی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس

4- جوجه ماشینی به تهیه کنندگی محبوبه محمد زکی

5- درخت به تهیه کنندگی استودیوی رای آوین- انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس



*نامزدهای بهترین کارگردانی

1- شکیبا شعبانی برای فیلم اختیار

2- امید خوش نظر برای فیلم تمام زمستانهایی که ندیده ام

3- محبوبه محمد زکی برای فیلم جوجه ماشینی

4- فاطمه جعفری برای فیلم حکایت کلاه غیبی

5- امیر مهران برای فیلم روزنه

6- هاجر مهرانی برای فیلم نمکی


*نامزدهای بهترین فیلمنامه

1- آرش کریمی برای فیلم تمام زمستانهایی که ندیده ام

2- مریم کشکولی نیا برای فیلم تونل

3- محبوبه محمد زکی برای فیلم جوجه ماشینی

4- مهناز یزدانی برای فیلم کمک

5- محمد مهرانی-سحرناز سپندی فر – مریم چالش برای فیلم نمکی



*نامزدهای بهترین انیمه

1- شکیبا شعبانی برای فیلم اختیار

2- بهزاد رجبی پور-امین ونکی-مشهود ولیان- حمیدرضا شیرجعفری – سعید مرادی- حامد بهروزی برای فیلم تمام زمستانهایی که ندیده ام

3- مریم کشکولی نیا برای فیلم تونل

4- محبوبه محمد زکی برای فیلم جوجه ماشینی

5- فاطمه جعفری-محمدرحیم بختیاری-سروش دیانتی برای فیلم حکایت کلاه غیبی

6- رسول شیری برای فیلم درخت


*نامزدهای بهترین طراحی و گرافیک

1- آرش کریمی برای فیلم تمام زمستانهایی که ندیده‌ام

2- محبوبه محمد زکی برای فیلم جوجه ماشینی

3- مانی کاشیان برای فیلم حکایت کلاه غیبی

4- مهدی شیری برای فیلم درخت

5- هاجر مردانی-سحرناز سپندی فر- مرتضی نائیجی برای فیلم نمکی



*نامزدهای بهترین موسیقی

1- اسماعیل شافعی برای فیلم اسب

2- پژمان خلیلی برای فیلم بچه گربه

3- پیام آزادی برای فیلم تمام زمستانهایی که ندیده ام

4- مازیار یونسی برای فیلم حکایت کلاه غیبی

5- میلاد موحدی برای فیلم درخت

6- بابک میرزاخانی برای فیلم روزنه



*نامزدهای بهترین صدا

1- بهروز شهامت برای فیلم اختیار

2- چنگیز صیاد برای فیلم بچه گربه

3- آرش قاسمی برای فیلم تمام زمستانهایی که ندیده ام

4- زهره علی اکبری برای فیلم جوجه ماشینی

5- آرش قاسمی برای فیلم روزنه



جشن مستقل فیلم سینمای انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران روز دوشنبه 17شهریورماه برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعلام اسامی نامزدهای فیلم انیمیشن شانزدهمین جشن خانه سینما » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات