کشف 10 گونه پرنده وحشی در یک ساعت

کشف 10 گونه پرنده وحشی در یک ساعت

باشگاه خبرنگاران/ جهان تیغ ،فرمانده یگان حفاظت محیط زیست قزوین گفت:در یک مانور یک ساعته در سطح استان نزدیک به 20 پرنده فروشی مورد بازدید قرار گرفت و 10 گونه پرنده وحشی از جمله،بلبل خرما،طرقه ومیناو....کشف وضبط شدو تعدادی هم اخطار گرفتند. وی با اشاره به اینکه خرید و فروش هرگونه جانوری و نگهداری آن طبق قانون جرم است ادامه داد:بسیاری از پرنده فروشی ها با مجوز مرغ فروشی اقدام به فروش پرنده های زینتی می کردند گه این کار جر است ضمن اینکه دارندگان مجوز فروش پرنده های زینتی هم مجاز به عرضه پرندگان وحشی و گونه های تحت حمایت سازمان محیط زیست نیستند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست قزوین با اشاره به اینکه گشت وکنترل و مانور مبارزه با قاچاق به طور مستمر برگزار می شود اظهار داشت: نحوه نگهداری پرندگان و نظارت بر بیماری به عهده دامپزشکی و نظارت بر عرضه نوع گونه به عهده محیط زیست است.
جهان تیغ بااشاره به مبدا ورود حیوانات قاچاق گفت:متاسفانه بیشتر گونه های حمایت شده که خرید و فروش آن غیرقانونی است از تهران به راحتی تهیه شده وبه قزوین منتقل می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با هماهنگی مراجع قضایی و در حضور متخلفان پرنده های کشف شده در زیستگاه شان رهاسازی شد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف 10 گونه پرنده وحشی در یک ساعت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X